Competitieschema Senioren

Velduitslagen senior week 36
(6 sep t/m 12 sep )


Za 11 Sep KZ Danaïden 1 – Atlantis 1                                                          18-19
Za 11 Sep KZ Danaïden 2 – Dalto/Klaverblad Verzekeringen 5                 15-19
Za 11 Sep Velocitas 3 – KZ Danaïden 3                                                       09-13
Za 11 Sep KZ Danaïden 4 – Velocitas 4                                                       15-13
Za 11 Sep KZ Danaïden 5 – Fiks 5                                                               10-09
Za 11 Sep KZ Danaïden 7 – Fiks 7                                                               10-08
Zo 12 Sep KZ Danaïden 8 – Fortuna/Delta Logistiek 7                            08-17
Za 11 Sep KZ Danaïden 9 – Pernix 7                                                           07-12
Zo 12 Sep Dunas 5 – KZ Danaïden 10                                                         10-08
Za 11 Sep KIOS (N) 4 – KZ Danaïden 11                                                     09-04
Zo 12 Sep KZ Danaïden 12 – ALO 6                                             26-06

veldprogramma senior week 37
(13 sep t/m 19 sep )


Za 18 Sep 15:30 IJsselvogels 1 – KZ Danaïden 1
Za 18 Sep 17:00 Achilles (Hg) 3 – KZ Danaïden 2
Za 18 Sep 15:30 KZ Danaïden 3 – Huizen 2
Za 18 Sep 11:00 DES (D) 4 – KZ Danaïden 4
Za 18 Sep 14:05 TOP/LITTA 10 – KZ Danaïden 5
Za 18 Sep 13:15 KZ Danaïden 6 – Tempo 9
Zo 19 Sep 12:30 ALO 5 – KZ Danaïden 8
Za 18 Sep 12:00 Tempo 7 – KZ Danaïden 9
Zo 19 Sep 14:30 KZ Danaïden 10 – Die Haghe 6
Za 18 Sep 14:00 KZ Danaïden 11 – Velocitas 7
Zo 19 Sep 13:05 Sperwers 2 – KZ Danaïden 12

veldprogramma senior week 37
(13 sep t/m 19 sep )


Afschrijven bij Amber Kuijvenhoven, uiterlijk woensdagavond via WhatsApp (06-43044377)

IJsselvogels 1 – KZ Danaïden 1
Aanvang: Za 18 Sep 15:30 uur
Verzamelen: In overleg
Dames: Lisa de W, Daphne, Ilse, Quinty de N
Heren: Christian, Joey, Wesley, Mitchel vd B
Coach: Marcel

Achilles (Hg) 3 – KZ Danaïden 2
Aanvang: Za 18 Sep 17:00 uur
Verzamelen: In overleg
Dames: Denise, Ilva, Lori, Tessa, Nina D, Francesca
Heren: Mike v G, Jasper v K, Joris, Marco, Seph, Jeffrey
Coach: Frank

KZ Danaïden 3 – Huizen 2
Aanvang: Za 18 Sep 15:30 uur
Verzamelen: In overleg
Dames: Jara, Barbro, Manouk, Jaimy, Anne
Heren: Ferdy, Tim V, Timo, Jasper vd V
Coach: Ferdi B
Veld: 1

DES (D) 4 – KZ Danaïden 4
Aanvang: Za 18 Sep 11:00 uur
Verzamelen: 09.45 op het veld
Dames: Nienke, Jorinde, Esmee K, Denise B, Mendy, Monica
Heren: Koen H, Daan, Stephan, 4e heer w.a.

TOP/LITTA 10 – KZ Danaïden 5
Aanvang: Za 18 Sep 14:05 uur
Verzamelen: 13.00 op het veld
Dames: Mandy Hols., Ilona, Renee, Iris S, Jennifer v T
Heren: Rik N, Raymond, Rob, Luuk, Jelmer

KZ Danaïden 6 – Tempo 9
Aanvang: Za 18 Sep 13:15 uur
Verzamelen: 12.30 op het veld
Dames: Mandy B, Sylke, Jitske, Amber
Heren: Lucas, Mathijs W, Daan, 4e heer w.a.
Veld: 2

ALO 5 – KZ Danaïden 8
Aanvang: Zo 19 Sep 12:30 uur
Verzamelen: 11.15 op het veld
Dames: Sandra L, Vera, Marian, Jenny
Heren: Thierry, Martin, 3e & 4e heer w.a.

Tempo 7 – KZ Danaïden 9
Aanvang: Za 18 Sep 12:00 uur
Verzamelen: 10.45 op het veld
Dames: Macy, Demi Ho., Mandy Hols, Ilona
Heren: Mathieu, Vincent, Tim H, Sander, Koen v O

KZ Danaïden 10 – Die Haghe 6
Aanvang: Zo 19 Sep 14:30 uur
Verzamelen: 13.45 op het veld
Dames: Michelle K, Dianne, Brenda, Quinty S, Charlotte, Anouk V, Fenna
Heren: Bertrand, Ruben de Z, Nick, Tim K, Kevin
Veld: 1

KZ Danaïden 11 – Velocitas 7
Aanvang: Za 18 Sep 14:00 uur
Verzamelen: 13.15 op het veld
Dames: Demi Hi., Mairin, Nina J, Iris vd V, Lisa N, Marissa
Heren: Mitchell T, Fedor, Mats Bou, Arturo, Dorus, Bojan
Veld: 1

Sperwers 2 – KZ Danaïden 12
Aanvang: Zo 19 Sep 13:05 uur
Verzamelen:
Dames: Isabelle, Shanna, Marit D, Tikischa
Heren: Ruben T, Oscar, Tarik, Moos


Afschrijven bij Amber Kuijvenhoven, uiterlijk woensdagavond via WhatsApp (06-43044377)


veldprogramma senior () week 38
(20 sep t/m 26 sep )

Za 25 Sep 15:30 KZ Danaïden 1 – Reeuwijk 1
Za 25 Sep 14:00 KZ Danaïden 2 – VEO 2
Za 25 Sep 12:30 Rapid 3 – KZ Danaïden 3
Za 25 Sep 12:45 KZ Danaïden 4 – Die Haghe 4
Za 25 Sep 17:00 KZ Danaïden 5 – Velocitas 5
Za 25 Sep 14:30 KZ Danaïden 6 – TOP/LITTA 7
Za 25 Sep 17:00 Sporting Badhoevedorp 5 – KZ Danaïden 7
Zo 26 Sep 14:30 KZ Danaïden 8 – Dunas 6
Za 25 Sep 14:15 KZ Danaïden 9 – TOP/LITTA 12
Zo 26 Sep 12:30 Fortuna/Delta Logistiek 8 – KZ Danaïden 10
Za 25 Sep 11:15 VZOD 3 – KZ Danaïden 11
Zo 26 Sep 11:00 Achilles (Hg) 8 – KZ Danaïden 12

Lees ook: