Competitieschema Senioren

velduitslagen senior week 37
(13 sep t/m 19 sep )


Za 18 Sep IJsselvogels 1 – KZ Danaïden 1                   23-19
Za 18 Sep Achilles (Hg) 3 – KZ Danaïden 2                  17-16
Za 18 Sep KZ Danaïden 3 – Huizen 2                            13-12
Za 18 Sep DES (D) 4 – KZ Danaïden 4                          23-12
Za 18 Sep TOP/LITTA 10 – KZ Danaïden 5                  07-13
Za 18 Sep KZ Danaïden 6 – Tempo 9                            04-16
Zo 19 Sep ALO 5 – KZ Danaïden 8                                 verplaatst
Za 18 Sep Tempo 7 – KZ Danaïden 9                            12-11
Zo 19 Sep KZ Danaïden 10 – Die Haghe 6                    08-09
Za 18 Sep KZ Danaïden 11 – Velocitas 7                      07-07
Zo 19 Sep Sperwers 2 – KZ Danaïden 12                      08-18

veldprogramma senior week 38
(20 sep t/m 26 sep )


Za 25 Sep 15:30 KZ Danaïden 1 – Reeuwijk 1
Za 25 Sep 14:00 KZ Danaïden 2 – VEO 2
Za 25 Sep 12:30 Rapid 3 – KZ Danaïden 3
Za 25 Sep 12:45 KZ Danaïden 4 – Die Haghe 4
Za 25 Sep 17:00 KZ Danaïden 5 – Velocitas 5
Za 25 Sep 14:30 KZ Danaïden 6 – TOP/LITTA 7
Za 25 Sep 17:00 Sporting Badhoevedorp 5 – KZ Danaïden 7
Zo 26 Sep 14:30 KZ Danaïden 8 – Dunas 6
Za 25 Sep 14:15 KZ Danaïden 9 – TOP/LITTA 12
Zo 26 Sep 12:30 Fortuna/Delta Logistiek 8 – KZ Danaïden 10
Za 25 Sep 11:15 VZOD 3 – KZ Danaïden 11
Zo 26 Sep 11:00 Achilles (Hg) 8 – KZ Danaïden 12

veldprogramma senior week 38
(20 sep t/m 26 sep )


Afschrijven bij Amber Kuijvenhoven, uiterlijk woensdagavond via WhatsApp (06-43044377)

KZ Danaïden 1 – Reeuwijk 1
Aanvang: Za 25 Sep 15:30 uur
Verzamelen: In overleg
Dames: Lisa de W, Daphne, Ilse, Quinty de N
Heren: Christian, Joey, Wesley, Mitchel vd B
Coach: Marcel
Veld: 1

KZ Danaïden 2 – VEO 2
Aanvang: Za 25 Sep 14:00 uur
Verzamelen: In overleg
Dames: Denise, Ilva, Lori, Tessa, Nina D, Francesca
Heren: Mike v G, Jasper v K, Joris, Marco, Seph, Jeffrey
Coach: Frank
Veld: 1

Rapid 3 – KZ Danaïden 3
Aanvang: Za 25 Sep 12:30 uur
Verzamelen: In overleg
Dames: Jara, Barbro, Marrit, Manouk, Jaimy, Anne
Heren: Ferdy, Mats Bu, Rik v D, Tim V, Timo, Jasper vd V
Coach: Ferdi B

KZ Danaïden 4 – Die Haghe 4
Aanvang: Za 25 Sep 12:45 uur
Verzamelen: 12.00 op het veld
Dames: Nienke, Jorinde, Esmee K, Denise B, Mendy, Monica
Heren: Koen H, Daan, Stephan, 4e heer wa
Veld: 3

KZ Danaïden 5 – Velocitas 5
Aanvang: Za 25 Sep 17:00 uur
Verzamelen: 16.15 op het veld
Dames: Mandy Hols., Ilona, Renee, Iris S, Jennifer v T, Meike
Heren: Rik N, Rob, Ryan, Luuk, Jelmer
Veld: 3

KZ Danaïden 6 – TOP/LITTA 7
Aanvang: Za 25 Sep 14:30 uur
Verzamelen: 13.45 op het veld
Dames: Mandy B, Joyce, 3e & 4e dame wa
Heren: Lucas, Daan, Rhandy, 4e heer + reserve wa
Veld: 3

Sporting Badhoevedorp 5 – KZ Danaïden 7
Aanvang: Za 25 Sep 17:00 uur
Verzamelen: 15.45 op het veld
Dames: Maartje, Rineke, Amber, Jitske, Maaike?
Heren: Hjalmar, Arne, Remco, Tycho, Mathijs S, Jan W, Joost

KZ Danaïden 8 – Dunas 6
Aanvang: Zo 26 Sep 14:30 uur
Verzamelen: 13.45 op het veld
Dames: Sandra L, Vera, Marian, Michelle N, Jenny
Heren: Christiaan, Martin, 3e & 4e heer wa
Veld: 1

KZ Danaïden 9 – TOP/LITTA 12
Aanvang: Za 25 Sep 14:15 uur
Verzamelen: 13.30 op het veld
Dames: Mandy Holl, Macy, Demi Hol, Esmee W
Heren: Vincent, Tim H, Sander, Koen v O
Veld: 2

Fortuna/Delta Logistiek 8 – KZ Danaïden 10
Aanvang: Zo 26 Sep 12:30 uur
Verzamelen: 11.15 op het veld
Dames: Michelle K, Dianne, Brenda, Quinty S, Charlotte, Anouk V
Heren: Bertrand, Erik, Ruben de Z, Nick, Kevin

VZOD 3 – KZ Danaïden 11
Aanvang: Za 25 Sep 11:15 uur
Verzamelen: 10.00 op het veld
Dames: Demi Hi, Mairin, Nina J, Iris vd V, Lisa N, Marissa
Heren: Mitchell T, Fedor, Mats Bou, Arturo, Dorus, Bojan

Achilles (Hg) 8 – KZ Danaïden 12
Aanvang: Zo 26 Sep 11:00 uur
Verzamelen: 09.45 op het veld
Dames: Isabelle, Shanna, Marit, Tikischa
Heren: Ruben T, Oscar, Tarik, Moos


Afschrijven bij Amber Kuijvenhoven, uiterlijk woensdagavond via WhatsApp (06-43044377)


veldprogramma senior () week 39
(27 sep t/m 3 okt )


Za 02 Okt 15:30 De Vinken 1 – KZ Danaïden 1
Za 02 Okt 16:00 KZ/Thermo4U 4 – KZ Danaïden 2
Za 02 Okt 11:00 KZ Danaïden 3 – KCD 2
Za 02 Okt 13:30 KZ Danaïden 4 – TOP/LITTA 5
Za 02 Okt 14:00 Fiks 5 – KZ Danaïden 5

Do 30 Sep 20:45 KZ Danaïden 6 – Fiks 4
Za 02 Okt 17:00 KZ Danaïden 7 – SDO (H) 1
Wo 29 Sep 20:30 ALO 5 – KZ Danaïden 8

Zo 03 Okt 12:30 Fortuna/Delta Logistiek 7 – KZ Danaïden 8
Za 02 Okt 11:45 Pernix 7 – KZ Danaïden 9
Zo 03 Okt 14:30 KZ Danaïden 10 – Dunas 5
Za 02 Okt 14:15 KZ Danaïden 11 – KIOS (N) 4
Zo 03 Okt 11:00 ALO 6 – KZ Danaïden 12

Lees ook: