Zaterdag weer trainen voor ukkies en kangoeroes — laatste keer in de zaal!

Zaterdag was Leon er weer en hij had zijn zusje Ella meegenomen. Die vond het heel erg spannend! Maar na even oefenen samen met moeder Suzanne ging allemaal bijna vanzelf. Ook Lex was weer beter en omdat hij donderdag jarig was geweest hebben de ukkies en kangoeroes hard voor hem gezongen en kregen ze wat lekkers.

Het was een drukte van jewelste in de hal want alle 5 de E- en F-ploegen speelden voor of tijdens onze training. Niet goed voor de concentratie van de ukkies! Toch hebben we lekker gespeeld,  gerend, gesprongen en koprollen gemaakt. Die koprollen gaan steeds beter!

Tja, en dan trainen we zaterdag alweer voor de laatste keer in de zaal!!! 

Van 10:00-11:00 uur in de 3 Oktoberhal. En onderhand weten jullie het wel: voor alle kinderen van (bijna) 3 tot 6 jaar. Dus alle papa’s en mama’s: kom ook met jullie kids kijken en meedoen! Maar wie in zijn luie stoel naar een stukje training wil kijken: op instagram staat een filmpje van onze training van vorige week!

Zeg het voort, zeg het voort!!!

Erik

Lees ook: