Op de afgelopen jaarvergadering van de vereniging hebben we het ook nog even gehad over De Vrienden van KZDanaïden. Wij vinden het wel belangrijk om de leden te laten weten dat deze vriendenclub is opgericht om oud-leden van zowel KZ Leiden, als De Danaïden bij de vereniging betrokken te houden. En dat geldt nu natuurlijk ook voor oud-leden van Crescendo. Wij vinden het belangrijk, dat deze oud-leden betrokken blijven bij de leden van nu. Daarom is het ook belangrijk dat leden van nu ook lid zijn van De Vrienden van KZDanaïden. Wij denken hierbij vooral aan 40-50 jarigen, die veelal de oudleden ook nog kennen en soms zelfs met hen samen gespeeld hebben. Iets voor bijvoorbeeld spelers van het 7e? Of ouders van huidige jeugdspelers.
Drie keer per jaar organiseren wij een activiteit voor De Vrienden van KZDanaïden en doordat daar oud-leden, maar ook huidige leden bij betrokken zijn houden de oud-leden ook het contact met de vereniging.
Bovendien gelden de leden van “de Vrienden” als sponsor voor de vereniging. Zo hebben we in de jaren, dat “de Vrienden” nu bestaan al verschillende keren een bedrag aan de vereniging geschonken. We zijn begonnen met de aanschaf van terrasmeubelen, daarna hebben we nog verschillende keren een bedrag aan de vereniging gegeven, o.a. voor de dugout, en als laatste afgelopen seizoen, € 10.000 voor de aanschaf van zonnepanelen.
Toen wij op de jaarvergadering melding maakten van onze activiteiten, en daarbij zeiden dat we één maal per jaar een diner klaarmaakten voor de Vrienden kregen we van Oscar Wagenaar het spontane aanbod om ons daarbij te komen helpen. Daar maken we natuurlijk graag gebruik van.
Op de website kun je meer informatie vinden over “De Vrienden”, o.a. het bedrag dat je als Vriend betaalt, € 50 pp, € 75 met partner per jaar. Daarvan wordt er drie maal per jaar een activiteit georganiseerd en wordt er regelmatig een bedrag aan de vereniging geschonken.
Eerstvolgende activiteit zaterdag 28 oktober
Op deze middag zijn jullie welkom vanaf 13.00 uur in de kantine op het veld. Eerst even bijkletsen onder het genot van koffie of thee. Om 14.00 uur starten we met een actief programma, niet lichamelijk, wel geestelijk. Om 17.00 uur willen we de middag na een drankje beëindigen.
Wie eens wil komen kijken bij De Vrienden is van harte welkom. Wel graag even aanmelden via vriendenvankzdanaiden@kzdanaiden.nl
Namens de commissie,
Jan, Ingrid, Ineke, Carla en Amy



