veldprogramma senior week 36 (6 sep t/m 12 sep )

Za 11 Sep 15:30 KZ Danaïden 1 – Atlantis 1
Za 11 Sep 14:00 KZ Danaïden 2 – Dalto/Klaverblad Verzekeringen 5
Za 11 Sep 13:00 Velocitas 3 – KZ Danaïden 3
Za 11 Sep 12:00 KZ Danaïden 4 – Velocitas 4
Za 11 Sep 12:45 KZ Danaïden 5 – Fiks 5
Za 11 Sep 17:00 KZ Danaïden 7 – Fiks 7
Zo 12 Sep 13:00 KZ Danaïden 8 – Fortuna/Delta Logistiek 7
Za 11 Sep 10:30 KZ Danaïden 9 – Pernix 7
Zo 12 Sep 13:00 Dunas 5 – KZ Danaïden 10
Za 11 Sep 14:00 KIOS (N) 4 – KZ Danaïden 11
Zo 12 Sep 14:30 KZ Danaïden 12 – ALO 6

veldprogramma senior week 36 (6 sep t/m 12 sep )

Afschrijven bij Amber Kuijvenhoven, uiterlijk woensdagavond via WhatsApp (06-43044377)

KZ Danaïden 1 – Atlantis 1
Aanvang: Za 11 Sep 15:30 uur
Verzamelen: In overleg
Dames: Lisa de W, Ilse, Quinty de N, Daphne
Heren: Joey, Wesley, Christian, Ruben S
Veld: 1

KZ Danaïden 2 – Dalto/Klaverblad Verzekeringen 5
Aanvang: Za 11 Sep 14:00 uur
Verzamelen: In overleg
Dames: Denise M, Ilva, Nina D, Lori, Francesca
Heren: Mitchel vd B, Jasper v K, Marco, Seph, Joris, Jeffrey
Veld: 1

Velocitas 3 – KZ Danaïden 3
Aanvang: Za 11 Sep 13:00 uur
Verzamelen: In overleg
Dames: Jara, Manouk, Barbro, Marrit, Anne
Heren: Timo, Ferdy, Rik v D, Mike, Tim V


KZ Danaïden 4 – Velocitas 4
Aanvang: Za 11 Sep 12:00 uur
Verzamelen: 11.15 op het veld
Dames: Monica, Jorinde, Esmee K, Nienke, Mendy
Heren: Stephan, Johnny, Koen H, Daan
Veld: 2

KZ Danaïden 5 – Fiks 5
Aanvang: Za 11 Sep 12:45 uur
Verzamelen: 12.00 op het veld
Dames: Renée, Iris S, Mandy Hols., Ilona, Meike, Jennifer van T
Heren: Rik N, Luuk, Jelmer, Ryan, Rob, Rhandy
Veld: 3

KZ Danaïden 6 staat stil (wedstrijd is vervallen)

KZ Danaïden 7 – Fiks 7
Aanvang: Za 11 Sep 17:00 uur
Verzamelen: 16.15 op het veld
Dames: Jitske, Maartje. Rineke, Sacha, Maaike, Amber
Heren: Arne, Hjalmar, Joost, Remco, Mathijs S, Tycho, Jan
Veld: 1

KZ Danaïden 8 – Fortuna/Delta Logistiek 7
Aanvang: Zo 12 Sep 13:00 uur
Verzamelen: 12.15 op het veld
Dames: Sandra L, Jenny, Vera, Michelle N
Heren: Martin, Thierry, Danny, Christiaan, Richard
Veld: 1

KZ Danaïden 9 – Pernix 7
Aanvang: Za 11 Sep 10:30 uur
Verzamelen: 09.45 op het veld
Dames: Macy, Mandy Holl., Demi, 4e dame wa
Heren: Mathieu, Vincent, Tim H, Koen v O, Sander
Veld: 2

Dunas 5 – KZ Danaïden 10
Aanvang: Zo 12 Sep 13:00 uur
Verzamelen: 11.45 op het veld
Dames: Michelle K, Brenda, Quinty S, Charlotte, Anouk, Fenna
Heren: Bertrand, Erik, Ruben de Z, Nick, Kevin

KIOS (N) 4 – KZ Danaïden 11
Aanvang: Za 11 Sep 14:00 uur
Verzamelen: 13.00 op het veld
Dames: Demi Hi., Marissa, Iris vd V, Nina J, Lisa N, Mairin
Heren: Fedor, Mats Bo, Arturo, Mitchell T, Bojan, Dorus

KZ Danaïden 12 – ALO 6
Aanvang: Zo 12 Sep 14:30 uur
Verzamelen: 13.45 op het veld
Dames: Isabelle, Shanna, Marit D, Tikischa
Heren: Oscar, Ruben T, Moos, Tarik
Veld: 1

Afschrijven bij Amber Kuijvenhoven, uiterlijk woensdagavond via WhatsApp (06-43044377)


veldprogramma senior week 37 (13 sep t/m 19 sep )

Za 18 Sep 15:30 IJsselvogels 1 – KZ Danaïden 1
Za 18 Sep 17:00 Achilles (Hg) 3 – KZ Danaïden 2
Za 18 Sep 15:30 KZ Danaïden 3 – Huizen 2
Za 18 Sep 11:00 DES (D) 4 – KZ Danaïden 4
Za 18 Sep 14:05 TOP/LITTA 10 – KZ Danaïden 5
Za 18 Sep 13:15 KZ Danaïden 6 – Tempo 9
Zo 19 Sep 12:30 ALO 5 – KZ Danaïden 8
Za 18 Sep 12:00 Tempo 7 – KZ Danaïden 9
Zo 19 Sep 14:30 KZ Danaïden 10 – Die Haghe 6
Za 18 Sep 14:00 KZ Danaïden 11 – Velocitas 7
Zo 19 Sep 13:05 Sperwers 2 – KZ Danaïden 12

Lees ook: