Competitieschema CDEF

velduitslagen jeugd (CDEF) week 36
(6 sep t/m 12 sep )


Za 11 Sep TOP/LITTA C2 – KZ Danaïden C1   12-1
Za 11 Sep KZ Danaïden C2 – KIOS (N) C2 2-6
Za 11 Sep VZOD D1 – KZ Danaïden D1          5-9
Za 11 Sep KZ Danaïden E1 – TOP/LITTA E4     9-11 strafw 2-4
Za 11 Sep KZ Danaïden E2 – Madjoe E4          8-0  strafw 1-1
Za 11 Sep Madjoe F2 – KZ Danaïden F1           5-4  strafw  0-2

veldprogramma jeugd (CDEF) week 37
(13 sep t/m 19 sep )


Za 18 Sep 13:30 KZ Danaïden C1 – BEP C1
Za 18 Sep 10:45 Tempo C3 – KZ Danaïden C2
Za 18 Sep 12:30 KZ Danaïden D1 – TOP/LITTA D3
Za 18 Sep 11:00 Madjoe E3 – KZ Danaïden E1
Za 18 Sep 09:45 Tempo E2 – KZ Danaïden E2
Za 18 Sep 11:30 KZ Danaïden F1 – KIOS (N) F1

veldprogramma jeugd (CDEF) week 37
(13 sep t/m 19 sep )


AFSCHRIJVEN VOOR C T/M F BIJ INGEBORG , MAILEN NAAR wsjongejeugd@kzdanaiden.nl, op vrijdag bellen 06-34315790

KZ Danaïden C1 – BEP C1                    VELD 3
Aanvang: Za 18 Sep 13:30 uur
Wedstrijdnummer: 170
Poule: C1D
Accomodatie: KZ Danaiden (Montgomerystraat 50, 2321CC LEIDEN)
Verzamelen: 12.45 uur op het veld
Dames: Mijke , Maartje , Fenna , Maaike , Lieke , Floortje
Heren: Casper , Lars de R , Gijs , 4e heer wa  Res Daan , Nils
Coaches: Marco , Manouk

Tempo C3 – KZ Danaïden C2
Aanvang: Za 18 Sep 10:45 uur
Wedstrijdnummer: 4935
Poule: C-066
Accomodatie: Sportcomplex Zegersloot
(Olympiaweg 2, 2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN)
Verzamelen: 9.45 uur op het veld
Dames: Britt , Lisanne , Jaylin , Vivienne    Res Jasmijn
Heren: Nils , Mitch , Mark , Gido   Res Daniel
Coaches: Dianne , Bertrand

Bijzonderheden : Nils res C1

KZ Danaïden D1 – TOP/LITTA D3             VELD 3
Aanvang: Za 18 Sep 12:30 uur
Wedstrijdnummer: 11676
Poule: D-069
Verzamelen:  11.45 uur op het veld
Dames: Anniek , Jasmijn , Jildou
Heren: Lex , Mathijs , Jelle , Pepijn , Kazmer , Daniel
Coaches: Fenna , Jaimy , Tim K

Bijzonderheden : Daniel  , Jasmijn res C2

Madjoe E3 – KZ Danaïden E1
Aanvang: Za 18 Sep 11:00 uur
Wedstrijdnummer: 1284
Poule: E-099
Accomodatie: Waardlaan
(Waardlaan 1, 2231NA RIJNSBURG)
Verzamelen: 10.00 uur op het veld
Dames: Phileine , Saar
Heren: Senna , Kik , Quinten
Coaches: Lori , Tessa , Femke , Rens

Tempo E2 – KZ Danaïden E2
Aanvang: Za 18 Sep 09:45 uur
Wedstrijdnummer: 1355
Poule: E-103
Accomodatie: Sportcomplex Zegersloot
(Olympiaweg 2, 2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN)
Verzamelen: 8.45 uur op het veld
Dames: Kiki , Tess
Heren: Liam , Noud , Luc , Tim
Coaches: Julia , Donna , Benthe

 
KZ Danaïden F1 – KIOS (N) F1             4TAL VELD
Aanvang: Za 18 Sep 11:30 uur
Wedstrijdnummer: 295
Poule: F-042
Verzamelen:
Dames: Sofie , Fay ,Isabel , Juliët , Sara , Fiene , Lise
Coach: Jitske , Feline , Lars


AFSCHRIJVEN VOOR C T/M F BIJ INGEBORG , MAILEN NAAR wsjongejeugd@kzdanaiden.nl ,op vrijdag bellen 06-34315790



veldprogramma jeugd (CDEF) week 38
(20 sep t/m 26 sep )


Za 25 Sep 10:00 KZ/Thermo4U C2 – KZ Danaïden C1
Za 25 Sep 13:15 KZ Danaïden C2 – TOP/LITTA C4
Za 25 Sep 11:15 KZ Danaïden D1 – Fluks D1
Za 25 Sep 10:15 KZ Danaïden E1 – Velocitas E2
Za 25 Sep 09:15 KZ Danaïden E2 – TOP/LITTA E3
Za 25 Sep 11:00 Pernix F2 – KZ Danaïden F1

Lees ook: