Competitieschema Senioren

velduitslagen senior () week 40
(4 okt t/m 10 okt )


Za 09 Okt KZ Danaïden 1 – Luno 1 16-12
Za 09 Okt KZ Danaïden 2 – Tempo 3 17-18
Za 09 Okt Reehorst ’45 2 – KZ Danaïden 3 17-17
Za 09 Okt De Meervogels 3 – KZ Danaïden 4 13-17
Za 09 Okt KZ Danaïden 5 – TOP/LITTA 10 15-10
Za 09 Okt Tempo 9 – KZ Danaïden 6 20-11
Za 09 Okt KIOS (N) 5 – KZ Danaïden 7 14-15
Zo 10 Okt KZ Danaïden 8 – ALO 5 10-10
Za 09 Okt KZ Danaïden 9 – Tempo 7 07-10
Zo 10 Okt Die Haghe 6 – KZ Danaïden 10 12-10
Za 09 Okt Velocitas 7 – KZ Danaïden 11 10-09
Zo 10 Okt KZ Danaïden 12 – Sperwers 2 18-06

veldprogramma senior () week 41
(11 okt t/m 17 okt )


Za 16 Okt 15:30 EKVA 1 – KZ Danaïden 1
Do 14 Okt 20:30 DES (D) 2 – KZ Danaïden 2
Za 16 Okt 15:15 Achilles (Hg) 6 – KZ Danaïden 4
Za 16 Okt 12:00 Velocitas 5 – KZ Danaïden 5
Do 14 Okt 20:45 Fiks 4 – KZ Danaïden 6
Za 16 Okt 11:00 TOP/LITTA 7 – KZ Danaïden 6
Za 16 Okt 16:30 KZ Danaïden 7 – Velocitas 8
Wo 13 Okt 20:00 KZ Danaïden 8 – Dunas 6
Zo 17 Okt 11:00 Dunas 6 – KZ Danaïden 8
Za 16 Okt 17:00 TOP/LITTA 12 – KZ Danaïden 9
Zo 17 Okt 13:00 KZ Danaïden 10 – Fortuna/Delta Logistiek 8
Za 16 Okt 15:00 KZ Danaïden 11 – VZOD 3
Zo 17 Okt 14:30 KZ Danaïden 12 – Achilles (Hg) 8

veldprogramma senior () week 41
(11 okt t/m 17 okt )


Afschrijven bij Amber Kuijvenhoven, uiterlijk woensdagavond via WhatsApp (06-43044377)

EKVA 1 – KZ Danaïden 1
Aanvang: Za 16 Okt 15:30 uur
Verzamelen: In overleg
Dames: Lisa, Daphne, Ilse, Quinty de N
Heren: Joey, Wesley, Mitchell de B, 4e heer wa
Coach: Marcel

DES (D) 2 – KZ Danaïden 2
Aanvang: Do 14 Okt 20:30 uur
Verzamelen: In overleg
Dames: Denise M, Lori, Tessa, Nina D, Francesca
Heren: Jasper v K, Joris, Marco, Seph, Jeffrey, Mike v G
Coach: Frank

KZ Danaïden 3 staat stil

Achilles (Hg) 6 – KZ Danaïden 4
Aanvang: Za 16 Okt 15:15 uur
Verzamelen: 14.00 op het veld
Dames: Jorinde, Esmee K, Denise B, Joyce
Heren: Koen H, Daan, Stephan, 4e heer wa

Velocitas 5 – KZ Danaïden 5
Aanvang: Za 16 Okt 12:00 uur
Verzamelen: 11.15 bij Velocitas
Dames: Mandy Hols, Ilona, Renee, Iris S, Jennifer v T, Meike
Heren: Rik N, R Rob, Ryan, Luuk, Jelmer

Fiks 4 – KZ Danaïden 6
Aanvang: Do 14 Okt 20:45 uur
Verzamelen: 20.00 bij Fiks
Dames: Sylke, Joyce, Mendy, 4e dame wa
Heren: Mathijs W, Daan, 3e & 4e heer wa

TOP/LITTA 7 – KZ Danaïden 6
Aanvang: Za 16 Okt 11:00 uur
Verzamelen: 10.00 op het veld
Dames: Joyce, 2e, 2e & 4e dame wa
Heren: Mathijs W, Daan, 3e & 4e heer wa

KZ Danaïden 7 – Velocitas 8
Aanvang: Do 14 Okt 20:45 uur
Verzamelen: 20.00 op het veld
Dames: Sandra K, Maaike, Maartje, Rineke, Amber, Jitske, Sacha
Heren: Remco, Tycho, Mathijs S, Arne
Veld: 1

KZ Danaïden 8 – Dunas 6
Aanvang: Wo 13 Okt 20:00 uur
Verzamelen: 19.15 op het veld
Dames: Sandra L, Vera, Marian, Michelle N, Jenny
Heren: Christiaan, Thierry, Martin, Richard
Veld: 1

Dunas 6 – KZ Danaïden 8
Aanvang: Zo 17 Okt 11:00 uur
Verzamelen: 09.45 op het veld
Dames: Sandra L, Vera, Marian, Michelle N, Jenny
Heren: Thierry, Martin, Richard, 4e heer wa

TOP/LITTA 12 – KZ Danaïden 9
Aanvang: Za 16 Okt 17:00 uur
Verzamelen: 16.00 op het veld
Dames: Macy, Demi Hol, Esmee W, 4e dame wa
Heren: Mathieu, Vincent, Tim H, Sander, Koen v O

KZ Danaïden 10 – Fortuna/Delta Logistiek 8
Aanvang: Zo 17 Okt 13:00 uur
Verzamelen: 12.15 op het veld
Dames: Michelle K, Dianne, Brenda, Quinty S, Charlotte, Anouk V, Fenna
Heren: Bertrand, Erik, Ruben de Z, Nick, Tim K, Kevin
Veld: 1

KZ Danaïden 11 – VZOD 3
Aanvang: Za 16 Okt 15:00 uur
Verzamelen: 14.15 op het veld
Dames: Demi Hi, Mairin, Nina J, Iris vd V, Lisa N, Marissa
Heren: Fedor, Mats Bou, Arturo, Dorus, Bojan
Veld: 1

KZ Danaïden 12 – Achilles (Hg) 8
Aanvang: Zo 17 Okt 14:30 uur
Verzamelen: 13.45 op het veld
Dames: Isabelle, Shanna, Marit, Tikischa
Heren: Ruben T, Oscar, Tarik, Moos
Veld: 1

Afschrijven bij Amber Kuijvenhoven, uiterlijk woensdagavond via WhatsApp (06-43044377)


veldprogramma senior () week 42
(18 okt t/m 24 okt )


Za 23 Okt 15:30 KZ Danaïden 1 – Fiducia 1
Za 23 Okt 14:00 KZ Danaïden 2 – TOP/LITTA 4
Za 23 Okt 14:00 VZOD 2 – KZ Danaïden 3
Za 23 Okt 12:30 KZ Danaïden 4 – Excelsior (D) 5
Za 23 Okt 11:00 KZ Danaïden 6 – TOP/LITTA 7
Za 23 Okt 14:55 TOP/LITTA 9 – KZ Danaïden 7
Zo 24 Okt 12:00 Fortuna/Delta Logistiek 7 – KZ Danaïden 8
Wo 20 Okt 20:00 KZ Danaïden 10 – Dunas 5
Zo 24 Okt 11:00 ALO 6 – KZ Danaïden 12

Lees ook: