Programma Senioren 14-15 mei

velduitslagen senior week 18
(2 mei t/m 8 mei )

Zo 08 Mei DeetosSnel 11 – KZ Danaïden 8   12-14
Za 07 Mei KZ Danaïden 9 – Pernix 6               06-10

veldprogramma senior week 19
(9 mei t/m 15 mei )

Za 14 Mei 16:00 Reeuwijk 1 – KZ Danaïden 1
Za 14 Mei 14:00 VEO 2 – KZ Danaïden 2
Za 14 Mei 17:00 KZ Danaïden 3 – Rapid 3
Za 14 Mei 13:30 Die Haghe 4 – KZ Danaïden 4
Wo 11 Mei 20:15 KZ Danaïden 7 – Fiks 4
Za 14 Mei 14:00 Fluks 2 – KZ Danaïden 7
Zo 15 Mei 13:00 KZ Danaïden 8 – Dunas 5
Za 14 Mei 11:15 Atlantis 5 – KZ Danaïden 9
Zo 15 Mei 14:30 KZ Danaïden 10 – Achilles (Hg) 8
Za 14 Mei 12:00 KZ Danaïden 11 – KIOS (N) 4
Zo 15 Mei 12:30 ALO 5 – KZ Danaïden 12

veldprogramma senior week 19
(9 mei t/m 15 mei )

Reeuwijk 1 – KZ Danaïden 1
Aanvang: Za 14 Mei 16:00 uur
Accommodatie: Sportpark De Groene Zoom
Verzamelen: In overleg
Dames: Daphne, Maxime, Denise M, Nina D
Heren: Christian, Joey, Wesley, Mitchel vd B
Coach: Thierry

VEO 2 – KZ Danaïden 2
Aanvang: Za 14 Mei 14:00 uur
Accommodatie: Sportcomplex Westvliet
Verzamelen: In overleg
Dames: Ilse, Ilva, Lori, Tessa, Quinty de N, Manouk
Heren: Jasper v K, Joris, Marco, Seph, Jeffrey, Ruben S
Coach: Frank

KZ Danaïden 3 – Rapid 3
Aanvang: Za 14 Mei 17:00 uur
Accommodatie: KZ Danaiden
Verzamelen: In overleg
Dames: Jara, Barbro, Jaimy, Anne , Francesca , Joyce , Marrit
Heren: Ferdy, Mats Bu, Rik v D, Tim V, Timo , Jasper vd V , Mike
Coach: Ferdi B

Die Haghe 4 – KZ Danaïden 4
Aanvang: Za 14 Mei 13:30 uur
Accommodatie: Baambruggestraat 10
Verzamelen: 12.15 op het veld
Dames: Jorinde, Denise B, Mendy, Monica
Heren: Niek, Koen H, Daan H, Stephan, Mathijs W

KZ Danaïden 7 – Fiks 4
Aanvang: Wo 11 Mei 20:15 uur
Accommodatie: KZ Danaiden
Verzamelen: 19.45 op het veld
Dames: Sandra K, Maaike, Rineke, Amber, Jitske, Sacha
Heren: Hjalmar, Remco, Tycho, Mathijs, Jan W, Joost

Fluks 2 – KZ Danaïden 7
Aanvang: Za 14 Mei 14:00 uur
Accommodatie: NOORDWIJK ZH
Verzamelen: 13.00 op het veld
Dames: Sandra K, Maaike, Maartje, Rineke, Amber, Jitske, Sacha
Heren: Hjalmar, Arne, Tycho, Mathijs, Jan W, Joost

KZ Danaïden 8 – Dunas 5
Aanvang: Zo 15 Mei 13:00 uur
Accommodatie: KZ Danaiden
Verzamelen: 12.15 op het veld
Dames: Sandra, Vera, Marian, Michelle N, Jenny
Heren: Christiaan, Martin, Daan V, Benjamin

Atlantis 5 – KZ Danaïden 9
Aanvang: Za 14 Mei 11:15 uur
Accommodatie: Gem. sportpark
Verzamelen: 10.00 op het veld
Dames: Mandy Hollaar, Macy, Demi Hol, Esmee W, Marleen
Heren: Mathieu, Vincent, Tim H, Sander, Koen v O, Jesse

KZ Danaïden 10 – Achilles (Hg) 8
Aanvang: Zo 15 Mei 14:30 uur
Accommodatie: KZ Danaiden
Verzamelen: 13.45 op het veld
Dames: Dianne, Brenda, Charlotte, Anouk V,  Michelle K
Heren: Erik, Ruben de Z, Nick, Kevin

KZ Danaïden 11 – KIOS (N) 4
Aanvang: Za 14 Mei 12:00 uur
Accommodatie: KZ Danaiden
Verzamelen: 11.15 op het veld
Dames: Demi, Mairin, Nina J, Iris vd V, Lisa N, Marissa
Heren: Mitchell T, Fedor, Mats Bou, Arturo, Dorus, Bojan

ALO 5 – KZ Danaïden 12
Aanvang: Zo 15 Mei 12:30 uur
Accommodatie: Bosjes van Pex
Verzamelen: 11.15 op het veld
Dames: Isabelle, Shanna, Marit, Tikischa
Heren: Ruben T, Oscar, Tarik, Moos


veldprogramma senior week 20
(16 mei t/m 22 mei )

Za 21 Mei 15:30 KZ Danaïden 1 – De Vinken 1
Za 21 Mei 14:00 KZ Danaïden 2 – KZ/Thermo4U 4
Za 21 Mei 14:00 KCD 2 – KZ Danaïden 3
Za 21 Mei 12:45 TOP/LITTA 5 – KZ Danaïden 4
Za 21 Mei 14:00 Sporting Badhoevedorp 5 – KZ Danaïden 5
Za 21 Mei 14:15 TOP/LITTA 6 – KZ Danaïden 7
Zo 22 Mei 11:30 HKV/Ons Eibernest 5 – KZ Danaïden 8
Za 21 Mei 17:00 KZ Danaïden 9 – Madjoe 5
Zo 22 Mei 11:00 ALO 6 – KZ Danaïden 10
Za 21 Mei 17:00 KZ Danaïden 11 – Velocitas 7
Zo 22 Mei 13:00 KZ Danaïden 12 – Dunas 6

Lees ook: