Bericht van de TCJ

Opzeggingen en nieuwe leden
De afgelopen week hebben enkele leden hun lidmaatschap opgezegd. Arwa (D1), Mandy (A3) en Suze (A3) gaan onze vereniging helaas verlaten. Daarentegen hebben we gelukkig ook twee nieuwe aanmeldingen. Guleed (G-jeugd) en Sofie (F1) zijn lid geworden van onze vereniging. Welkom en veel speelplezier gewenst!

Opzeggen volgend seizoen
We hopen natuurlijk dat iedereen lid blijft en bij onze vereniging blijft korfballen. Mocht je twijfels hebben, laat dit dan weten aan de TCJ. Dan kunnen we in een gesprek kijken naar de mogelijkheden. Als je je lidmaatschap wilt opzeggen, doe dit dan vóór 01-06-2021 door een mail te sturen naar ledenadministratie@kzdanaiden.nl. De opzegging is dan per 01-07-2021.

Tot wanneer trainen we door?
De komende weken gaan we nog doortrainen in de nieuwe letter. Donderdag 24 juni is de laatste training voor de jeugd.

Bekendmaking teamindeling 2021-2022
We zijn druk bezig met de laatste loodjes als het gaat om de teamindeling. Op maandag 7 juni zullen we de definitieve teamindeling publiceren. Vanaf dinsdag 8 juni zal dan ook in deze teamsamenstelling worden getraind.

Namens de TCJ
Ilva Kwakkenbos

Lees ook: