Afgelopen zaterdag was weer een mooie dag voor ons traditionele schutterstoernooi. Wat zon, wat bewolking, niet te warm, af en toe wat vlagerige wind maar in het algemeen goed weer voor de schutters.
Het scoren moest wel even warmdraaien. In de eerste ronden kwamen de koppels nauwelijks boven de 10 doelpunten, gelukkig verliep het scoren aan het einde van de poulefase best wel soepeler. Oefening baart kunst zou opa Erik zeggen.
Bij de DEF waren Luc met Tim en Saar met Fiene de meest scorende koppels in de poules met 32 resp. 29 doelpunten. Niet heel toevallig stonden deze koppels ook in de finale, waar Luc met Tim met 25-19 de winnaars waren. In de troostfinale waren Sterre met Izzy iets te sterk voor Fay en Loïs, 12-11. Erg opvallend was hoe zuiver en technisch goed verzorgd de schoten van de DEF koppels waren. Genieten!!!
Bij de BC was er helaas maar één poule. We hebben op dit moment jammer genoeg niet zoveel B en C kids. Om toch finale rondes te kunnen spelen konden de nummers 1 en 2 van de poule meedoen aan de finale rondes van de senioren en de A jeugd.
Winnaars werden Anniek met Lisanne, nummer 2 waren Pepijn en Timo. Beide koppels werden jammer genoeg in de kwartfinales uitgeschakeld: Anniek en Lisanne verloren met 8-13 van Donna en Benthe, Pepijn en Timo verloren nipt met 6-7 van Lars en Sven.
Bij de Recreanten deden ook ouders van onze jeugd mee, in de halve finales stonden maar liefst 5 ouders. Maar uiteindelijk won koppel met de enige overgebleven Recreant: Galina en Bert! Zij versloegen Sven en Ellen met 9-3.
Bij de Senioren werd er in sommige poules hard gestreden. Zo kwamen Frank en Ferdy alleen via een achterdeur, namelijk als beste derde, in de kwartfinales. In een andere poule ging de strijd tussen vader Richard Dikken en dochter Marit. Tot verdriet van Marit won toch het duo Fantastisch Oud (Richard en Eric Kromhout) het plekje in de kwartfinales.
Uiteindelijke winnaars werden Ferry en Steffi. Zij versloegen in de finale Chris en Marco met 20-17. De derde plek was voor Quinty en Joey na een 18-12 zege tegen Frank en Ferdy.
Al met al een mooie dag en volgend jaar weer

Erik