Mickeal Buijs nieuwe hoofdtrainer KZ Danaïden selectie

KZ Danaïden is verheugd te kunnen melden dat Mickeal Buijs komend seizoen de nieuwe hoofdtrainer van de selectie (S1/S2) zal zijn.

Na meerdere goede gesprekken heeft de Technische Commissie veel vertrouwen gekregen in Mickeal. Met zijn duidelijke visie op modern korfbal, zijn manier van communiceren en zijn sterke gevoel voor groepsdynamiek zien wij in hem de juiste persoon om de selectie verder te ontwikkelen. Daarnaast vinden wij het belangrijk dat er een sterke verbinding is tussen S1 en S2, iets waar Mickeal nadrukkelijk in gelooft.

Mickeal is momenteel actief als trainer bij Refleks en kijkt ernaar uit om vanaf komend seizoen in Leiden aan de slag te gaan.

Met deze stap wil KZ Danaïden verder bouwen aan een stabiele en ambitieuze selectie, waarin ontwikkeling, samenwerking en prestatie centraal staan.

Wij wensen Mickeal veel succes en plezier bij onze vereniging!

Sportieve groet,

Technische Commissie KZ Danaïden

Lees ook: