Van het bestuur

Op 7 februari kwamen we als bestuur weer bij elkaar. Naast de gebruikelijke bespreking van de actualiteiten, spraken we over twee onderwerpen uitgebreider.

Leiden Sportzomer

We zijn als vereniging benaderd om deel te nemen aan Leiden Sportzomer. Dit is een initiatief om gratis sporten voor de Leidse jeugd aan te bieden gedurende de zomervakantie. Dat gebeurt op basis van een open inloop gedurende vaste momenten van 2 uur op de woensdagen en zaterdagen, waarbij verschillende sportverenigingen activiteiten organiseren. Eén van de bestuursleden kwam ons hier meer over vertellen en onze vragen beantwoorden. Naar aanleiding van dit gesprek hebben we afgesproken onze velden hiervoor beschikbaar te stellen, en ook te gaan kijken of we korfbal als activiteit kunnen aanbieden. Binnenkort hopen we nog meer hierover te kunnen vertellen en wie weet dat ook onze eigen leden het leuk vinden om tijdens de vakantie te komen sporten op ons complex.

Beleidsplan

Het tweede grote onderwerp op de agenda was de organisatie van de ledenavonden voor het beleidsplan. In een eerder nieuwsbrief hebben we jullie al meegenomen in de reden waarom we deze organiseren en onderwerpen van de sessies. Hieronder kunnen jullie ook alvast de bijbehorende data vinden:

– Wie zijn we en wat willen we als KZ Danaïden? (Maandag 18 maart)
– Wat is onze sportieve ambitie en hoe maken we die waar? (Woensdag 27 maart)
– Hoe werkt ons kader (bestuur + commissies) en hoe zorgen we voor voldoende bezetting? (Maandag 15 april)
– Wat draagt bij aan de ontwikkeling van onze vereniging? (Woensdag 24 april)

In de komende weken zullen we deze themasessies verder uitwerken en meer informatie hierover delen in de nieuwsbrief. Voor de planning van de avonden is het fijn als we weten hoeveel mensen we ongeveer kunnen verwachten. Daarom de vraag of je je wil aanmelden voor een sessie door te mailen naar secretariaat@kzdanaiden.nl.  Mochten er mensen zijn die graag willen meedenken over of bijdragen aan de voorbereiding van een van de themasessies, horen we dit natuurlijk heel graag via datzelfde mailadres of schiet één van ons aan in de hal. 

De volgende bestuursvergadering is 6 maart

Lees ook: