Competitieschema AB

velduitslagen jeugd (AB) week 38
(20 sep t/m 26 sep )


Za 25 Sep KZ Danaïden A1 – Vriendenschaar (B) A1      16-7
Za 25 Sep KZ Danaïden A2 – Fiks A2                             niet gespeeld
Za 25 Sep TOP/LITTA A6 – KZ Danaïden A3                    7-15
Za 25 Sep KZ Danaïden B1 – Die Haghe B1                   11-29
Za 25 Sep KZ Danaïden B2 – Fluks B1                             9-6

veldprogramma jeugd (AB) week 39
(27 sep t/m 3 okt )


Za 02 Okt 11:00 VEO A1 – KZ Danaïden A1
Za 02 Okt 12:45 TOP/LITTA A4 – KZ Danaïden A2
Za 02 Okt 16:00 KZ Danaïden A3 – SDO (H) A1
Za 02 Okt 10:00 KZ Danaïden B1 – TOP/LITTA B1
Za 02 Okt 10:00 VZOD B1 – KZ Danaïden B2

veldprogramma jeugd (AB) week 39
(27 sep t/m 3 okt )


AFSCHRIJVEN voor A EN B VIA wedstrijdzaken@kzdanaiden.nl , appen naar 06-14662894

VEO A1 – KZ Danaïden A1       SPELEN IN RESERVE SHIRTS
Aanvang: Za 02 Okt 11:00 uur
Wedstrijdnummer: 2396
Poule: A1E
Accomodatie: Sportcomplex Westvliet
(Groene Zoom 6, 2491EH ‘S-GRAVENHAGE)
Verzamelen: 9.45 uur op het veld
Dames: Julia , Fleur , Donna , Milou  Res wa
Heren: Davy , Roy , Lars vd B , Sylvan  Res wa
Coaches: Ferdy , Joey

TOP/LITTA A4 – KZ Danaïden A2
Aanvang: Za 02 Okt 12:45 uur
Wedstrijdnummer: 7772
Poule: A-054
Accomodatie: Sportcomplex TOP Sassenheim
(Sportdreef 8, 2171KM SASSENHEIM)
Verzamelen: 11.30 uur op het veld
Dames: Fien , Feline , Femke K , Anna , Judith
Heren: Stan , Moos , Ids , Stijn , Tom   Res Rens
Coaches: Stef

KZ Danaïden A3 – SDO (H) A1    VELD 2
Aanvang: Za 02 Okt 16:00 uur
Wedstrijdnummer: 7278
Poule: A-057
Verzamelen: 15.15 uur op het veld
Dames: Juul , Dünya , Anne v V , Sacha , Lawien , Tessa , Zerrin
Heren: Rens , Stefano
Coaches: Demi , Mairin , Hans
Bijzonderheden : Rens res A2

KZ Danaïden B1 – TOP/LITTA B1    VELD 3
Aanvang: Za 02 Okt 10:00 uur
Wedstrijdnummer: 1393
Poule: BHKC
Scheidsrechter: P. (Pascal) Huisman
Verzamelen: 9.15  op het veld
Dames: Jill , Jasmine , Anne K , Fenne , Vienne
Heren: Michiel , Ralph , Daan , Bo , Thorsten
Coaches: Ilva , Jara , Nina
Bijzonderheden : Daan res C1

VZOD B1 – KZ Danaïden B2   SPELEN IN ZWART TSHIRT
Aanvang: Za 02 Okt 10:00 uur
Wedstrijdnummer: 6817
Poule: B-055
Accomodatie: Sportpark Calslagen
(Wim Kan Dreef 2, 1433HM KUDELSTAART)
Scheidsrechter: Algra, V. (Vincent)
Verzamelen: 8.45 uur op het veld
Dames: Nienke , Naomi , Niamh , Semm , Faye
Heren: Koen , Henk , Lars de W , Jente , Sven
Coach: Denise , Daphne

AFSCHRIJVEN voor A EN B VIA wedstrijdzaken@kzdanaiden.nl , appen naar 06-14662894


veldprogramma jeugd (AB) week 40
(4 okt t/m 10 okt )


Za 09 Okt 12:30 KZ Danaïden A1 – Tempo A2
Za 09 Okt 11:00 KZ Danaïden A2 – KIOS (N) A2
Za 09 Okt 14:00 KIOS (N) A3 – KZ Danaïden A3
Za 09 Okt 10:30 Fortuna/Delta Logistiek B1 – KZ Danaïden B1
Za 09 Okt 13:00 KZ Danaïden B2 – KIOS (N) B2

Lees ook: