Competitieschema CDEF

velduitslagen jeugd (CDEF) week 38
(20 sep t/m 26 sep )


Za 25 Sep KZ/Thermo4U C2 – KZ Danaïden C1      10-7
Za 25 Sep KZ Danaïden C2 – TOP/LITTA C4           3-12
Za 25 Sep KZ Danaïden D1 – Fluks D1                     5-5
Za 25 Sep KZ Danaïden E1 – Velocitas E2              18-4 strafw 3-0
Za 25 Sep KZ Danaïden E2 – TOP/LITTA E3            9-2 strafw  2-1
Za 25 Sep Pernix F2 – KZ Danaïden F1                     7-8 strafw 2-0

veldprogramma jeugd (CDEF) week 39
(27 sep t/m 3 okt )


Za 02 Okt 12:00 KZ Danaïden C1 – TOP/LITTA C2
Za 02 Okt 15:15 KIOS (N) C2 – KZ Danaïden C2
Za 02 Okt 10:00 KZ Danaïden D1 – VZOD D1
Za 02 Okt 10:00 TOP/LITTA E4 – KZ Danaïden E1
Za 02 Okt 12:00 Madjoe E4 – KZ Danaïden E2
Za 02 Okt 10:00 KZ Danaïden F1 – Madjoe F2

veldprogramma jeugd (CDEF) week 39
(27 sep t/m 3 okt )


AFSCHRIJVEN VOOR C T/M F BIJ INGEBORG , MAILEN NAAR wsjongejeugd@kzdanaiden.nl ,op vrijdag bellen 06-34315790

KZ Danaïden C1 – TOP/LITTA C2     VELD 3
Aanvang: Za 02 Okt 12:00 uur
Wedstrijdnummer: 230
Poule: C1D
Verzamelen: 11.15 uur op het veld
Dames: Mijke , Maartje , Fenna , Maaike , Lieke , Floortje
Heren: Casper , Lars de R , Rutger , Gijs  Res  Daan  , Nils
Coaches: Marco , Manouk

KIOS (N) C2 – KZ Danaïden C2
Aanvang: Za 02 Okt 15:15 uur
Wedstrijdnummer: 5547
Poule: C-066
Accomodatie: K.V. Kios
(Eugenie Previnaireweg 100, 2151BD NIEUW-VENNEP)
Verzamelen: 14.00 uur op het veld
Dames: Britt , Lisanne , Jaylin , Vivienne   Res Jasmijn
Heren: Nils , Mitch , Mark , Gido   Res Jelle
Coaches: Dianne , Bertrand
Bijzonderheden :  Nils res C1

KZ Danaïden D1 – VZOD D1      VELD 2
Aanvang: Za 02 Okt 10:00 uur
Wedstrijdnummer: 4220
Poule: D-069
Verzamelen: 9.15 uur op het veld
Dames: Anniek , Jasmijn , Jildou
Heren: Lex , Mathijs , Jelle , Pepijn , Keano . Kazmer , Daniel
Coaches: Fenna , Jaimy , Tim K
Bijzonderheden : Jelle en Jasmijn  res C2

TOP/LITTA E4 – KZ Danaïden E1
Aanvang: Za 02 Okt 10:00 uur
Wedstrijdnummer: 2258
Poule: E-099
Accomodatie: Sportcomplex TOP Sassenheim
(Sportdreef 8, 2171KM SASSENHEIM)
Verzamelen: 9.00 uur op het veld
Dames: Phileine , Saar
Heren: Senna , Kik , Quinten
Coaches: Lori , Tessa , Femke , Rens

Madjoe E4 – KZ Danaïden E2
Aanvang: Za 02 Okt 12:00 uur
Wedstrijdnummer: 2228
Poule: E-103
Accomodatie: Waardlaan
(Waardlaan 1, 2231NA RIJNSBURG)
Scheidsrechter: Meij, B. (Barbara) van der
Verzamelen: 11.00 uur op het veld
Dames: Kiki , Tess
Heren: Liam , Noud , Luc , Tim
Coaches: Julia , Donna , Benthe


KZ Danaïden F1 – Madjoe F2      4TALVELD
Aanvang: Za 02 Okt 10:00 uur
Wedstrijdnummer: 591
Poule: F-042
Verzamelen: 9.30 uur op het veld
Dames: Sofie , Fay ,Isabel , Juliët , Sara ,
Coach: Jitske , Feline , Lars


AFSCHRIJVEN VOOR C T/M F BIJ INGEBORG , MAILEN NAAR wsjongejeugd@kzdanaiden.nl , op vrijdag bellen 06-34315790


veldprogramma jeugd (CDEF) week 40
(4 okt t/m 10 okt )


Za 09 Okt 09:45 BEP C1 – KZ Danaïden C1
Za 09 Okt 12:00 KZ Danaïden C2 – Tempo C3
Za 09 Okt 09:00 TOP/LITTA D3 – KZ Danaïden D1
Za 09 Okt 11:00 KZ Danaïden E1 – Madjoe E3
Za 09 Okt 09:00 KZ Danaïden E2 – Tempo E2
Za 09 Okt 11:00 KIOS (N) F1 – KZ Danaïden F1

Lees ook: