Competitieschema AB

velduitslagen jeugd (AB) week 40
(4 okt t/m 10 okt )


Za 09 Okt KZ Danaïden A1 – Tempo A2            16-19
Za 09 Okt KZ Danaïden A2 – KIOS (N) A2         15-8
Za 09 Okt KIOS (N) A3 – KZ Danaïden A3           6-10 
Za 09 Okt Fortuna/Delta B1 – KZ Danaïden B1  28-5
Za 09 Okt KZ Danaïden B2 – KIOS (N) B2          16-5

veldprogramma jeugd (AB) week 41
(11 okt t/m 17 okt )


Za 16 Okt 12:30 Refleks A1 – KZ Danaïden A1
Do 14 Okt 19:15 KZ Danaïden A2 – Fiks A2
Za 16 Okt 10:30 Fiks A2 – KZ Danaïden A2
Za 16 Okt 13:15 KZ Danaïden A3 – Pernix A4
Za 16 Okt 10:00 KZ Danaïden B1 – Tempo B1
Do 14 Okt 18:30 Fluks B1 – KZ Danaïden B2

veldprogramma jeugd (AB) week 41
(11 okt t/m 17 okt )


AFSCHRIJVEN voor A EN B VIA wedstrijdzaken@kzdanaiden.nl, appen naar 06-14662894

Refleks A1 – KZ Danaïden A1
Aanvang: Za 16 Okt 12:30 uur
Wedstrijdnummer: 2310
Poule: A1E
Accomodatie: Sportpark Prinses Irene
(Schaapweg 2d, 2285AA RIJSWIJK ZH)
Verzamelen: 11.15 uur op het veld
Dames: Julia , Fleur , Donna , Benthe , Milou
Heren: Davy , Roy , Lars vd B , Sylvan  Res Michiel
Coaches: Ferdy , Joey
Bijzonderheden : Lars res B1

KZ Danaïden A2 – Fiks A2           VELD 1
Aanvang: Do 14 Okt 19:15 uur
Wedstrijdnummer: 8048
Poule: A-054
Verzamelen: 18.30 uur op het veld
Dames: Fien , Feline , Femke K , Anna , Judith
Heren: Stan , Moos , Ids , Stijn , Tom   Res Rens
Coaches: Stef

Fiks A2 – KZ Danaïden A2
Aanvang: Za 16 Okt 10:30 uur
Wedstrijdnummer: 7343
Poule: A-054
Accomodatie: Sportcomplex Voscuyl
(de Voscuyl 1, 2341BJ OEGSTGEEST)
Scheidsrechter: Genee, T.V. (Toscane)
Verzamelen: 9.45 uur bij Fiks
Dames: Fien , Feline , Femke K , Judith  Res Naomi
Heren: Stan , Moos , Ids , Stijn , Tom  Res Rens
Coaches: Stef

KZ Danaïden A3 – Pernix A4    VELD 1
Aanvang: Za 16 Okt 13:15 uur
Wedstrijdnummer: 8202
Poule: A-057
Verzamelen:  12.30 uur op het veld
Dames: Juul , Dünya , Anne v V , Sacha , Lawien , Tessa , Zerrin
Heren: Rens , Stefano  ,  Sven
Coaches: Demi , Mairin , Hans
Bijzonderheden : Rens res A2 2x

KZ Danaïden B1 – Tempo B1                 VELD 1
Aanvang: Za 16 Okt 10:00 uur
Wedstrijdnummer: 1445
Poule: BHKC
Accomodatie: KZ Danaiden (Montgomerystraat 50, 2321CC LEIDEN)
Scheidsrechter: C H (Cor) Bond
Verzamelen: 9.15 uur op het veld
Dames: Jill , Jasmine , Anne K , Fenne , Vienne  Res Faye
Heren: Michiel , Ralph , Bo , Thorsten  Res Lars vd B  , Lars de W
Coaches: Ilva , Jara , Nina
Teamouders : Onno en Saskia  , ouders van Bo
Bijzonderheden : Michiel res A1

Fluks B1 – KZ Danaïden B2
Aanvang: Do 14 Okt 18:30 uur
Wedstrijdnummer: 6457
Poule: B-055
Accomodatie: NOORDWIJK ZH
(Nieuwe Zeeweg 50, 2202HB NOORDWIJK ZH)
Scheidsrechter: Duindam, R (Ramses)
Verzamelen: 17.30 uur op het veld
Dames: Nienke , Naomi , Niamh , Semm , Faye
Heren: Koen , Henk , Lars de W , Jente , Sven
Coach: Denise , Daphne
Teamouder : Onno  , vader van Semm
Bijzonderheden : Faye en Lars res B1
Naomi zaterdag res A2
Sven zaterdag  bij de A3

AFSCHRIJVEN voor A EN B VIA wedstrijdzaken@kzdanaiden.nl, appen naar 06-14662894

veldprogramma jeugd (AB) week 42
(18 okt t/m 24 okt )


Za 23 Okt 11:00 KZ Danaïden A1 – Pernix A1
Za 23 Okt 11:00 Tempo A4 – KZ Danaïden A3
Za 23 Okt 10:00 GG/IJskoud de Beste B1 – KZ Danaïden B1

Lees ook: