Competitieschema CDEF

velduitslagen jeugd (CDEF) week 40
(4 okt t/m 10 okt )


Za 09 Okt BEP C1 – KZ Danaïden C1               9-6
Za 09 Okt KZ Danaïden C2 – Tempo C3           5-7
Za 09 Okt TOP/LITTA D3 – KZ Danaïden D1    7-12
Za 09 Okt KZ Danaïden E1 – Madjoe E3         18-3 strafw 5-3
Za 09 Okt KZ Danaïden E2 – Tempo E2           4-3  strafw 1-3
Za 09 Okt KIOS (N) F1 – KZ Danaïden F1      16-6  strafw 3-2

veldprogramma jeugd (CDEF) week 41
(11 okt t/m 17 okt )


Za 16 Okt 13:00 KZ Danaïden C1 – KZ/Thermo4U C2
Za 16 Okt 11:00 TOP/LITTA C4 – KZ Danaïden C2
Za 16 Okt 09:15 Fluks D1 – KZ Danaïden D1
Za 16 Okt 11:30 Velocitas E2 – KZ Danaïden E1
Za 16 Okt 09:00 TOP/LITTA E3 – KZ Danaïden E2
Za 16 Okt 10:45 KZ Danaïden F1 – Pernix F2

veldprogramma jeugd (CDEF) week 41
(11 okt t/m 17 okt )


AFSCHRIJVEN VOOR C T/M F BIJ INGEBORG , MAILEN NAAR wsjongejeugd@kzdanaiden.nl , op vrijdag bellen 06-34315790

KZ Danaïden C1 – KZ/Thermo4U C2    onder voorbehoud !!!   veld 3
Aanvang: Za 16 Okt 13:00 uur
Wedstrijdnummer: 335
Poule: C1D
Verzamelen: 12.15 uur op het veld
Dames: Mijke , Maartje , Fenna , Maaike , Lieke , Floortje
Heren: Casper , Nils  , 3e en 4e heer wa
Coaches: Marco , Manouk
Teamouder : Marieke  , moeder van Maartje
Bijzonderheden : Lieke en Maartje bij de C2

TOP/LITTA C4 – KZ Danaïden C2     onder voorbehoud !!!
Aanvang: Za 16 Okt 11:00 uur
Wedstrijdnummer: 5038
Poule: C-066
Accomodatie: Sportcomplex TOP Sassenheim
(Sportdreef 8, 2171KM SASSENHEIM)
Verzamelen: 10.00 uur op het veld
Dames: Jaylin , Lieke  , Maartje , Anniek , Jasmijn
Heren: Nils , Mitch , Mark , Gido , Jelle
Coaches: Dianne , Bertrand
Teamouder : Tineke  , moeder van Britt
Bijzonderheden : Nils bij de C1

Fluks D1 – KZ Danaïden D1
Aanvang: Za 16 Okt 09:15 uur
Wedstrijdnummer: 4815
Poule: D-069
Accomodatie: NOORDWIJK ZH
(Nieuwe Zeeweg 50, 2202HB NOORDWIJK ZH)
Scheidsrechter: Westgeest, T. (Ton)
Verzamelen: 8.15 uur op het veld
Dames: Anniek , Jasmijn , Jildou
Heren: Mathijs , Jelle , Pepijn , Keano . Kazmer , Daniel
Coaches: Fenna , Jaimy , Tim K
Teamouder : Shirley , moeder van Pepijn
Bijzonderheden : Jelle, Jasmijn  en Anniek bij de C2

Velocitas E2 – KZ Danaïden E1
Aanvang: Za 16 Okt 11:30 uur
Wedstrijdnummer: 1534
Poule: E-099
Accomodatie: Sport- en recreatiepark De Bloemerd
(Bloemerd 7, 2353BZ LEIDERDORP)
Scheidsrechter: Zwijger-Duiser, J. (Jantine) de
Verzamelen: 11.00 uur bij Velocitas
Dames: Phileine , Saar
Heren: Kik , Quinten , Senna
Coaches: Lori , Tessa , Femke , Rens
Teamouder : Alfred , vader van Quinten

TOP/LITTA E3 – KZ Danaïden E2
Aanvang: Za 16 Okt 09:00 uur
Wedstrijdnummer: 1521
Poule: E-103
Accomodatie: Sportcomplex TOP Sassenheim
(Sportdreef 8, 2171KM SASSENHEIM)
Verzamelen: 8.00 uur op het veld
Dames: Kiki , Tess
Heren: Liam , Noud , Luc , Tim
Coaches: Julia , Donna , Benthe
Teamouder : Nathalie  , moeder van Tess
Bijzonderheden : Luc en Tess bij de F1

KZ Danaïden F1 – Pernix F2           4talveld
Aanvang: Za 16 Okt 10:45 uur
Wedstrijdnummer: 1109
Poule: F-042
Verzamelen: 10.15 uur op het veld
Dames: Isabel , Sara , Fiene , Lize , Tess
Heren:  Luc  
Coach: Feline , Lars
Teamouder : Jitske  , moeder van Sofie

AFSCHRIJVEN VOOR C T/M F BIJ INGEBORG , MAILEN NAAR wsjongejeugd@kzdanaiden.nl , op vrijdag bellen 06-34315790




Lees ook: