Competitieschema AB

velduitslagen
jeugd (AB) week 37 (7 sep t/m 13 sep )

Za 12 Sep KZ Danaïden A1 – Avanti/Post Makelaardij A2  12-9
Za 12 Sep KZ Danaïden A2 – Pernix A2                              12-11
Za 12 Sep KZ Danaïden A3 – TOP/SolarCompleet A5         0-6
Za 12 Sep KZ Danaïden B1 – KIOS (N) B1                         15-11
Za 12 Sep Fiks B2 – KZ Danaïden B2                                  7-10
Za 12 Sep Fluks B1 – KZ Danaïden B3                               15-0
 
veldprogramma jeugd (AB) week 38 (14 sep t/m 20 sep )
Za 19 Sep 12:30 Refleks A1 – KZ Danaïden A1
Za 19 Sep 17:00 KZ Danaïden A2 – KVS/Maritiem A2
Za 19 Sep 11:00 KZ Danaïden A3 – Tempo A4
Za 19 Sep 11:15 KZ Danaïden B1 – GG/IJskoud de Beste B2
Za 19 Sep 10:00 Madjoe B2 – KZ Danaïden B2
Za 19 Sep 10:00 KZ Danaïden B3 – Velocitas B2

veldprogramma jeugd (AB) week 38 (14 sep t/m 20 sep )

Voor A en B afschrijven via wedstrijdzaken@kzdanaiden.nl,
 op avond appen of bellen naar 06-14662894


Refleks A1 – KZ Danaïden A1
Aanvang: Za 19 Sep 12:30 uur
Wedstrijdnummer: 6173
Poule: A1F
Accomodatie: Sportpark Prinses Irene
(Schaapweg 2d, 2285AA RIJSWIJK ZH)

LET OP A4  RI DEN HAAG
AFGESLOTEN !!!

Scheidsrechter: Wijngaards, P.A. (Peter)
Verzamelen: 11.00 uur op het veld
Dames: Isabelle, Lori, Fleur, Julia, Francesca  Res wa
Heren: Davy, Roy ,Sam , Timo  Res wa
Coaches: Joey, Ruben S

KZ Danaïden A2 – KVS/Maritiem A2
Aanvang: Za 19 Sep 17:00 uur
Wedstrijdnummer: 7964
Poule: A-056
Verzamelen:  16.15 uur op het veld
Dames: Donna, Benthe ,Marit, Shanna, Res Femke K
Heren: Tijn, Moos, Ruben, Stan, Timo
Coaches: Stef, Ferdi B

Bijzonderheden
: Timo bij de A1


KZ Danaïden A3 – Tempo A4
Aanvang: Za 19 Sep 11:00 uur
Wedstrijdnummer: 7950
Poule: A-059
Verzamelen: 10.15 uur op het veld
Dames: Sari, Nina ,Lisa N, Suze ,Elin, Ingeborg ,Sacha, Malika ,Lawien, Mandy P
Heren: Stefano
Coaches: Demi H, Mairin  , Brenda

Bijzonderheden: Ingeborg res B3

KZ Danaïden B1 – GG/IJskoud de Beste B2
Aanvang: Za 19 Sep 11:15 uur
Wedstrijdnummer: 7723
Poule: B1G
Scheidsrechter: Vreeken, K. (Kevin)
Verzamelen: 10.30 uur op het veld
Dames: Jill, Jasmine, Feline, Vienne, Femke K  Res Fien
Heren: Lars vd B, Sylvan, Ralph, Michiel ,Bo
Coaches: Ilva, Jara, Nina

Bijzonderheden: Femke res A2

Madjoe B2 – KZ Danaïden B2
Aanvang: Za 19 Sep 10:00 uur
Wedstrijdnummer: 7378
Poule: B-061
Accomodatie: Waardlaan
(Waardlaan 1, 2231NA RIJNSBURG)
Verzamelen: 8.45 uur op het veld
Dames: Naomi, Anna ,Fien ,Femke Z, Judith
Heren: Tom, Henk, Rens ,Koen, Sven, Jente, Stijn
Coaches: Marco, Manouk

Bijzonderheden: Fien res B1

KZ Danaïden B3 – Velocitas B2
Aanvang: Za 19 Sep 10:00 uur
Wedstrijdnummer: 7338
Poule: B-063
Verzamelen: 9.15 uur op het veld
Dames: Tessa, Zerrin, Dünya, Juul ,Dagmar,
 Melisa, Anne v V ,Iris v Lu , Jaden  Res Ingeborg 

Coach: Luciëne V

Voor A en B afschrijven via wedstrijdzaken@kzdanaiden.nl,
 op avond appen of bellen naar 06-14662894

veldprogramma jeugd (AB) week 39 (21 sep t/m 27 sep )
Za 26 Sep 17:00 De Meervogels A2 – KZ Danaïden A1
Za 26 Sep 12:30 KZ Danaïden A2 – Fortuna/Delta Logistiek A5
Za 26 Sep 14:00 KZ Danaïden A3 – KIOS (N) A3
Za 26 Sep 09:45 KZ Danaïden B1 – KZ/Thermo4U B2
Za 26 Sep 11:15 KIOS (N) B2 – KZ Danaïden B2
Za 26 Sep 12:30 TOP/SolarCompleet B4 – KZ Danaïden B3

Lees ook: