Competitieschema Senioren

velduitslagen senior week 37 (7 sep t/m 13 sep )
Za 12 Sep Weidevogels 1 – KZ Danaïden 1                                17-15
Za 12 Sep Maassluis 2 – KZ Danaïden 2                                     16-10
Za 12 Sep KZ Danaïden 3 – Sporting West/Bonarius.com 3      09-14
Za 12 Sep KZ Danaïden 4 – TOP/SolarCompleet 5                    13-13
Za 12 Sep Fiks 5 – KZ Danaïden 5                                               16-06
Za 12 Sep KZ Danaïden 6 – TOP/SolarCompleet 6                    08-09
Za 12 Sep Fiks 7 – KZ Danaïden 7                                               07-18
Zo 13 Sep ZKV (Za) 5 – KZ Danaïden 8                                      09-18
Za 12 Sep KZ Danaïden 9 – Velocitas 6                                      10-15
Zo 13 Sep HKV/Ons Eibernest 5 – KZ Danaïden 10                   11-10
Za 12 Sep Velocitas 7 – KZ Danaïden 11                                    08-09

veldprogramma senior week 38 (14 sep t/m 20 sep )
Za 19 Sep 15:30 KZ Danaïden 1 – Dunas 1
Za 19 Sep 14:00 KZ Danaïden 2 – Die Haghe 2
Za 19 Sep 14:00 VZOD 2 – KZ Danaïden 3
Za 19 Sep 18:00 Valto 3 – KZ Danaïden 4
Za 19 Sep 14:00 KZ Danaïden 5 – Velocitas 8
Za 19 Sep 12:30 KZ Danaïden 6 – Fiks 4
Za 19 Sep 12:35 TOP/SolarCompleet 9 – KZ Danaïden 7
Zo 20 Sep 13:00 Aurora/DKV (IJ) 3 – KZ Danaïden 8
Za 19 Sep 17:00 KZ Danaïden 9 – Pernix 6
Zo 20 Sep 11:30 Dunas 4 – KZ Danaïden 10
Za 19 Sep 14:30 Korbis 4 – KZ Danaïden 11

veldprogramma senior week 38 (14 sep t/m 20 sep )
Afschrijven bij Amber Kuijvenhoven, bij voorkeur via WhatsApp naar 06-43044377

KZ Danaïden 1 – Dunas 1
Aanvang: Za 19 Sep 15:30 uur
Wedstrijdnummer: 315
Poule: 2G
Accomodatie: KZ Danaiden (Montgomerystraat 50, 2321CC LEIDEN)
Scheidsrechter: T (Timothy) de Graaf
Verzamelen: In overleg
Dames: Lisa, Ilse, Mendy, Daphne
Heren: Joey, Wesley, Christian, Mitchel vd B

KZ Danaïden 2 – Die Haghe 2
Aanvang: Za 19 Sep 14:00 uur
Wedstrijdnummer: 2634
Poule: R1F
Accomodatie: KZ Danaiden (Montgomerystraat 50, 2321CC LEIDEN)
Scheidsrechter: S (Sander) van Beek
Verzamelen: In overleg
Dames: Maxime, Nina, Quinty de N, Denise M, Manouk, Christel
Heren: Pim, Jasper v K, Jasper vd V, Seph, Joris

VZOD 2 – KZ Danaïden 3
Aanvang: Za 19 Sep 14:00 uur
Wedstrijdnummer: 2627
Poule: R3O
Accomodatie: Sportpark Calslagen
(Wim Kan Dreef 2, 1433HM KUDELSTAART)
Scheidsrechter:
Verzamelen: In overleg

Dames: Roos, Joyce, Chantal, Marrit, Tess, Jennifer S
Heren: Jeffrey, Mike v G, Mats Bu, Rhandy, Luuk, Jelmer

Valto 3 – KZ Danaïden 4
Aanvang: Za 19 Sep 18:00 uur
Wedstrijdnummer: 3707
Poule: R3P
Accomodatie: Sportpark De Zwet
(Veilingweg 18, 2678LN DE LIER)
Scheidsrechter:
Verzamelen: 16:45 op het veld

Dames: Jorinde, Nienke, Denise B, 4e dame wa
Heren: Stephan, Daan, Koen H, Peter

KZ Danaïden 5 – Velocitas 8
Aanvang: Za 19 Sep 14:00 uur
Wedstrijdnummer: 10701
Poule: S-064
Accomodatie: KZ Danaiden (Montgomerystraat 50, 2321CC LEIDEN)
Scheidsrechter:
Verzamelen: 13:15 op het veld

Dames: Renee, Sylvana, Mandy Hols, Ilona
Heren: Raymond, Rik, Eric, Ryan, Rob

KZ Danaïden 6 – Fiks 4
Aanvang: Za 19 Sep 12:30 uur
Wedstrijdnummer: 9848
Poule: S-062
Accomodatie: KZ Danaiden (Montgomerystraat 50, 2321CC LEIDEN)
Scheidsrechter:
Verzamelen: 11:45 op het veld

Dames: Mandy B, Anne, Jaimy, Dyan, Sylke, Anouk W
Heren: Pieter, Jelle, Ferdy, Mathijs W, Lucas, Tim V

TOP/SolarCompleet 9 – KZ Danaïden 7
Aanvang: Za 19 Sep 12:35 uur
Wedstrijdnummer: 12696
Poule: S-063
Accomodatie: Sportcomplex TOP Sassenheim
(Sportdreef 8, 2171KM SASSENHEIM)
Scheidsrechter:
Verzamelen: 11:30 op het veld

Dames: Sandra K, Maartje, Rineke, Maaike, Amber
Heren: Arne, Hjalmar, Jan, Tycho, Mathijs S, Remco, Joost

Aurora/DKV (IJ) 3 – KZ Danaïden 8
Aanvang: Zo 20 Sep 13:00 uur
Wedstrijdnummer: 11521
Poule: S-216
Accomodatie: vd Aartsportpark
(Vergierdeweg 265c, 2026BJ HAARLEM)
Scheidsrechter:
Verzamelen: 11:45 op het veld

Dames: Sandra L, Luciënne, Marian, Angelica, Vera, Jenny
Heren: Martin, Thierry, Danny, 4e heer wa

KZ Danaïden 9 – Pernix 6
Aanvang: Za 19 Sep 17:00 uur
Wedstrijdnummer: 9837
Poule: S-067
Accomodatie: KZ Danaiden (Montgomerystraat 50, 2321CC LEIDEN)
Scheidsrechter:
Verzamelen: 16:15 op het veld

Dames: Shirley, Mandy Holl, Macy, Jill, Demi Ho
Heren: Mathieu, Vincent, Tim H, Koen v O, Sander

Dunas 4 – KZ Danaïden 10
Aanvang: Zo 20 Sep 11:30 uur
Wedstrijdnummer: 11696
Poule: S-221
Accomodatie: Stokroosveld (DZ)
(Zonnebloemstraat 159c, 2565RT ‘S-GRAVENHAGE)
Scheidsrechter: Groot, VM. (Viktor) de
Verzamelen: 10:15 op het veld
Dames: Michelle K, Dianne, Brenda, Quinty S, Charlotte, Anouk V
Heren: Bertrand, Erik, Ruben de Z, Mauro

Korbis 4 – KZ Danaïden 11
Aanvang: Za 19 Sep 14:30 uur
Wedstrijdnummer: 10670
Poule: S-070
Accomodatie: Sportpark Sniep
(Sniepweg 13a, 2742AR WADDINXVEEN)
Scheidsrechter: Schuur, H A (Hinse) ter
Verzamelen: 13:15 op het veld
Dames: Demi Hi, Marissa, Iris vd V, Jennifer v T, Iris S
Heren: Fedor, Mats Bo, Arturo, 4e heer wa

Afschrijven bij Amber Kuijvenhoven, bij voorkeur via WhatsApp naar 06-43044377

veldprogramma senior week 39 (21 sep t/m 27 sep )
Za 26 Sep 15:30 KZ Danaïden 1 – DES (D) 1
Za 26 Sep 14:00 KZ Danaïden 2 – DES (D) 2
Za 26 Sep 14:30 ZKC ’31 4 – KZ Danaïden 3
Za 26 Sep 12:30 KZ Danaïden 4 – Refleks 5
Za 26 Sep 15:30 TOP/SolarCompleet 7 – KZ Danaïden 5
Za 26 Sep 17:00 KZ Danaïden 6 – Tempo 10
Wo 23 Sep 20:45 KZ Danaïden 7 – SDO (H) 2
Za 26 Sep 15:30 SDO (H) 2 – KZ Danaïden 7
Zo 27 Sep 10:30 Oosterkwartier 3 – KZ Danaïden 8
Za 26 Sep 17:00 KZ Danaïden 9 – Fluks 4
Zo 27 Sep 11:00 Die Haghe 7 – KZ Danaïden 10
Za 26 Sep 12:30 Gemini 3 – KZ Danaïden 11

Lees ook: