Competitieschema Senioren

zaalprogramma senior week 47
(22 nov t/m 28 nov )


Za 27 Nov 16:50 KZ Danaïden 1 – Furore 1
Za 27 Nov 15:35 KZ Danaïden 2 – SDO/Fiable 3
Za 27 Nov 20:45 TOP/LITTA 5 – KZ Danaïden 3
Za 27 Nov 14:15 SDO/Fiable 5 – KZ Danaïden 4
Za 27 Nov 18:05 KZ Danaïden 5 – TOP/LITTA 7
Za 27 Nov 11:15 Refleks 8 – KZ Danaïden 7
Zo 28 Nov 15:15 KZ Danaïden 8 – WWSV 1
Za 27 Nov 19:15 KZ Danaïden 9 – Tempo 6
Zo 28 Nov 14:00 KZ Danaïden 10 – GG/IJskoud de Beste 8
Za 27 Nov 12:00 Velocitas 7 – KZ Danaïden 11
Zo 28 Nov 16:30 KZ Danaïden 12 – Conventus 4

zaalprogramma senior week 47
(22 nov t/m 28 nov )


Afschrijven bij Amber Kuijvenhoven, uiterlijk woensdagavond via WhatsApp naar 06-43044377

KZ Danaïden 1 – Furore 1
Aanvang: Za 27 Nov 16:50 uur
Accommodatie: Drie Oktoberhal
Verzamelen: In overleg
Dames: Nina D Daphne, Ilse, Quinty de N
Heren: Christian, Joey, Wesley, Mitchel vd B
Coach: Marcel

KZ Danaïden 2 – SDO/Fiable 3
Aanvang: Za 27 Nov 15:35 uur
Accommodatie: Drie Oktoberhal
Verzamelen: In overleg
Dames: Denise M, Ilva, Lori, Tessa, Manouk , Francesca
Heren: Mike v G, Jasper v K, Joris, Marco, Seph, Jeffrey
Coach: Frank

TOP/LITTA 5 – KZ Danaïden 3
Aanvang: Za 27 Nov 20:45 uur
Accommodatie: De Korf
Verzamelen: In overleg
Dames: Jara, Barbro, Jaimy, Anne, Marrit, Joyce, Sylke
Heren: Ferdy, Mats Bu, Timo, Jasper vd V, Tim V
Coach: Ferdi B

SDO/Fiable 5 – KZ Danaïden 4
Aanvang: Za 27 Nov 14:15 uur
Accommodatie: De Schulenburch
Verzamelen: 13.00 op het veld
Dames: Nienke, Jorinde, Esmee K, Denise B, Mendy, Monica
Heren: Niek, Koen H, Daan H, Stephan, Mathijs W

KZ Danaïden 5 – TOP/LITTA 7
Aanvang: Za 27 Nov 18:05 uur
Accommodatie: Drie Oktoberhal
Verzamelen: 17.30 in de hal
Dames: Mandy Hols., Ilona, Iris S, Meike
Heren: Rik N, Rob, Ryan, Luuk,

Refleks 8 – KZ Danaïden 7
Aanvang: Za 27 Nov 11:15 uur
Accommodatie: De Schilp
Verzamelen: 10.15 op het veld
Dames: Sandra K, Maaike, Maartje, Rineke, Sacha
Heren: Hjalmar, Arne, Remco, Tycho, Mathijs S, Jan W, Joost

KZ Danaïden 8 – WWSV 1
Aanvang: Zo 28 Nov 15:15 uur
Accommodatie: Drie Oktoberhal
Verzamelen: 14.30 in de hal
Dames: Sandra L, Vera, Marian, Michelle N, Jenny, Mijnke
Heren: Christiaan, Martin, Richard, Benjamin, Daan V

KZ Danaïden 9 – Tempo 6
Aanvang: Za 27 Nov 19:15 uur
Accommodatie: Drie Oktoberhal
Verzamelen: 18.30 in de hal
Dames: Mandy Holl., Macy, Demi Ho., Esmee W, Marleen
Heren: Mathieu, Vincent, Tim H, Sander, Koen v O

KZ Danaïden 10 – GG/IJskoud de Beste 8
Aanvang: Zo 28 Nov 14:00 uur
Accommodatie: Drie Oktoberhal
Verzamelen: 13.15 in de hal
Dames: Michelle K, Dianne, Brenda, Quinty S, Charlotte, Anouk V, Fenna
Heren: Bertrand, Erik, Ruben de Z, Nick, Kevin

Velocitas 7 – KZ Danaïden 11
Aanvang: Za 27 Nov 12:00 uur
Accommodatie: De Does
Verzamelen: 11.15 in de hal
Dames: Demi Hi., Mairin, Nina J, Iris vd V, Lisa N, Marissa
Heren: Mitchell T, Fedor, Mats Bou, Arturo, Dorus, Bojan

KZ Danaïden 12 – Conventus 4
Aanvang: Zo 28 Nov 16:30 uur
Accommodatie: Drie Oktoberhal
Verzamelen: 15.45 in de hal
Dames: Isabelle, Shanna, Marit D, Tikischa
Heren: Ruben T, Oscar, Tarik, Moos

Afschrijven bij Amber Kuijvenhoven, uiterlijk woensdagavond via WhatsApp naar 06-43044377

zaalprogramma senior week 48
(29 nov t/m 5 dec )


Za 04 Dec 15:50 Atlantis 1 – KZ Danaïden 1
Za 04 Dec 14:30 Atlantis 2 – KZ Danaïden 2
Za 04 Dec 12:15 KZ Danaïden 3 – Conventus 2
Za 04 Dec 14:30 KZ Danaïden 4 – Madjoe 2
Za 04 Dec 13:10 ONDO (G) 5 – KZ Danaïden 5
Za 04 Dec 15:45 KZ Danaïden 7 – TOP/LITTA 6
Zo 05 Dec 14:00 ZKV (Za) 4 – KZ Danaïden 8
Za 04 Dec 17:00 KZ Danaïden 11 – Avanti/Post Makelaardij 11
Zo 05 Dec 13:00 ALO 6 – KZ Danaïden 12

Lees ook: