Competitieschema AB


zaalprogramma jeugd (AB) week 47
(22 nov t/m 28 nov )


Za 27 Nov 13:05 KZ Danaïden A1 – KIOS (N) A1
Za 27 Nov 19:10 KIOS (N) A2 – KZ Danaïden A2
Za 27 Nov 14:20 KZ Danaïden A3 – KIOS (N) A3
Za 27 Nov 12:00 KZ Danaïden B1 – Refleks B1
Za 27 Nov 11:00 KZ Danaïden B2 – VEO B2

zaalprogramma jeugd (AB) week 47
(22 nov t/m 28 nov )


Voor A en B afschrijven via wedstrijdzaken@kzdanaiden.nl, op avond appen of bellen naar 06-14662894

KZ Danaïden A1 – KIOS (N) A1
Aanvang: Za 27 Nov 13:05 uur
Wedstrijdnummer: 17490
Poule: A1F
Accomodatie: Drie Oktoberhal
Scheidsrechter: J (Jos) van der Leeden
Verzamelen: 12.15 uur in de hal
Dames: Fleur , Donna , Benthe , Milou  Res w.a.
Heren: Davy , Roy , Lars vd B , Sylvan  Res Michiel
Coaches: Ferdy , Joey
Zaalwacht: ouder van Fleur

KIOS (N) A2 – KZ Danaïden A2
Aanvang: Za 27 Nov 19:10 uur
Wedstrijdnummer: 28751
Poule: A-029
Accomodatie: Estafette
(Helsinkilaan 1, 2152KG NIEUW-VENNEP)
Verzamelen: 17.45 uur op het veld
Dames: Fien , Feline , Femke K , Anna , Judith
Heren: Stan , Moos , Ids , Stijn , Tom  
Coaches: Stef

KZ Danaïden A3 – KIOS (N) A3
Aanvang: Za 27 Nov 14:20 uur
Wedstrijdnummer: 29135
Poule: A-030
Accomodatie: Drie Oktoberhal
Verzamelen: 13.45 uur in de hal
Dames: Juul , Dünya , Anne v V , Sacha , Lawien , Tessa , Zerrin
Heren: Stefano  Henk  , Sven
Coaches: Demi , Mairin , Hans
Zaalwacht: ouder van  Anne
Bijzonderheden : Rens res A2

KZ Danaïden B1 – Refleks B1
Aanvang: Za 27 Nov 12:00 uur
Wedstrijdnummer: 18895
Poule: B1E
Accomodatie: Drie Oktoberhal
Scheidsrechter: Knuist, R (Rob)
Verzamelen: 11.15 uur in de hal
Dames: Jill , Jasmine , Fenne , Vienne  Res Naomi  , Fay
Heren: Michiel , Ralph , Daan , Bo , Thorsten   Res Lars de W
Coaches: Ilva , Jara , Nina
Teamouder : Onno en Saskia  , ouders van Bo
Zaalwacht: ouder van  Daan

KZ Danaïden B2 – VEO B2
Aanvang: Za 27 Nov 11:00 uur
Wedstrijdnummer: 26766
Poule: B-038 :
Accomodatie: Drie Oktoberhal
Verzamelen: 10.15 uur in de hal
Dames: Naomi , Semm  , Nienke  , Fay  Res Floortje
Heren:  Henk  , Koen  , Jente  , Lars de W  , Sven
Coach : Denise  , Daphne
Teamouder : Onno , vader van Semm
Zaalwacht: ouder van   Naomi
Bijzonderheden : Lars , Naomi , Fay  res B1 , Henk en Sven  bij de A3

Voor A en B afschrijven via wedstrijdzaken@kzdanaiden.nl ,

 op avond appen of bellen naar 06-14662894


zaalprogramma jeugd (AB) week 48
(29 nov t/m 5 dec )


Za 04 Dec 15:30 Achilles (Hg) A1 – KZ Danaïden A1
Za 04 Dec 11:00 KZ Danaïden A2 – VZOD A1
Za 04 Dec 13:10 Pernix A4 – KZ Danaïden A3
Za 04 Dec 14:00 KVS/Maritiem B1 – KZ Danaïden B1
Za 04 Dec 14:15 Avanti/Post Makelaardij B5 – KZ Danaïden B2

Lees ook: