Programma AB 14 Mei

veldprogramma jeugd (AB) week 19 (9 mei t/m 15 mei )

Za 14 Mei 12:15 Vriendenschaar (B) A1 – KZ Danaïden A1
Di 10 Mei 19:30 Fiks A2 – KZ Danaïden A2
Za 14 Mei 15:00 KZ Danaïden A2 – Tempo A3
Za 14 Mei 14:00 KZ Danaïden A3 – TOP/LITTA A7
Za 14 Mei 15:00 Die Haghe B1 – KZ Danaïden B1
Za 14 Mei 11:30 Phoenix B2 – KZ Danaïden B2

veldprogramma jeugd (AB) week 19 (9 mei t/m 15 mei )

Vriendenschaar (B) A1 – KZ Danaïden A1
Aanvang: Za 14 Mei 12:15 uur
Accommodatie: Sportcomplex Groene Zoom
Verzamelen: 11.00 uur op het veld
Dames: Julia, Fleur, Benthe, Milou Res w.a.
Heren: Davy , Roy , Lars vd B , Sylvan Res w.a.
Coaches: Ferdy , Joey, Pim

Fiks A2 – KZ Danaïden A2
Aanvang: Di 10 Mei 19:30 uur
Accommodatie: Sportcomplex Voscuyl
Verzamelen: 18.45 uur bij Fiks
Dames: Fien, Feline, Femke K, Anna, Judith
Heren: Stan, Moos, Ids, Stijn, Res Rens
Coaches: Stef

KZ Danaïden A2 – Tempo A3
Aanvang: Za 14 Mei 15:00 uur
Accommodatie: KZ Danaiden
Verzamelen: 14.15 uur op het veld
Dames: Fien, Feline, Femke K, Anna, Res Tessa R
Heren: Stan, Moos, Ids, Stijn, Tom Res Rens
Coaches: Stef

KZ Danaïden A3 – TOP/LITTA A7
Aanvang: Za 14 Mei 14:00 uur
Accommodatie: KZ Danaiden
Verzamelen: 13.15 uur op het veld
Dames: Dünya, Anne v V, Sacha, Lawien, Tessa, Zerrin
Heren: Rens, Stefano, Henk, Sven
Coaches: Mairin, Hans
Bijzonderheden : Tessa en Rens Res A2

Die Haghe B1 – KZ Danaïden B1
Aanvang: Za 14 Mei 15:00 uur
Accommodatie: Baambruggestraat 10
Verzamelen: 13.45 uur op het veld
Dames: Jill Jasmine, Anne K, Vienne Res Semm , Faye
Heren: Michiel ,Ralph ,Daan ,Bo ,Thorsten
Coach: Dick
Teamouder : Onno en Saskia , ouders van Bo
Bijzonderheden : Daan donderdag en zaterdag res C1

Phoenix B2 – KZ Danaïden B2
Aanvang: Za 14 Mei 11:30 uur
Accommodatie: Van Doornenplantsoen (veld)
Verzamelen: 10.15 uur op het veld
Dames: Nienke, Niamh, Faye, Semm, Hanna
Heren: Henk, Koen, Lars de W, Jente, Sven
Coach: Denise , Daphne
Teamouder : Onno , vader van Semm
Bijzonderheden : Semm en Faye res B1, Henk en Sven bij de A3

veldprogramma jeugd (AB) week 20 (16 mei t/m 22 mei )

Za 21 Mei 12:30 KZ Danaïden A1 – VEO A1
Za 21 Mei 17:00 KIOS (N) A2 – KZ Danaïden A2
Za 21 Mei 13:10 Reflex A1 – KZ Danaïden A3
Za 21 Mei 10:15 TOP/LITTA B1 – KZ Danaïden B1
Za 21 Mei 13:15 KZ Danaïden B2 – Fluks B1

Lees ook: