Programma CDEF 14 Mei

Za 07 Mei Tempo F2 – KZ Danaïden F2 8-14 strafw 1-2

veldprogramma jeugd (CDEF) week 19 (9 mei t/m 15 mei )

Do 12 Mei 19:00 KZ Danaïden C1 – TOP/LITTA C2
Za 14 Mei 10:00 KZ/Thermo4U C2 – KZ Danaïden C1
Za 14 Mei 11:00 Pernix C3 – KZ Danaïden C2
Za 14 Mei 13:00 KZ Danaïden D1 – Madjoe D2
Za 14 Mei 10:00 TOP/LITTA E2 – KZ Danaïden E1
Za 14 Mei 12:00 KZ Danaïden E2 – TOP/LITTA E3
Di 10 Mei 18:00 KZ Danaïden F1 – KIOS (N) F1
Za 14 Mei 09:00 Madjoe F1 – KZ Danaïden F1
Za 14 Mei 11:00 KZ Danaïden F2 – KIOS (N) F3

veldprogramma jeugd (CDEF) week 19 (9 mei t/m 15 mei )

KZ Danaïden C1 – TOP/LITTA C2 Op hoofdveld
Aanvang: Do 12 Mei 19:00 uur
Accommodatie: KZ Danaiden
Verzamelen: 18.30 uur op het veld
Dames: Mijke, Maartje, Fenna, Lieke, Floortje,
Heren: Casper, Rutger, Gijs Res Nils , Daan
Coaches: Marco , Manouk
Teamouder: Marieke , moeder van Maartje

KZ/Thermo4U C2 – KZ Danaïden C1
Aanvang: Za 14 Mei 10:00 uur
Accommodatie: Sportpark De Koog
Verzamelen: 8.30 uur op het veld
Dames: Mijke, Maartje, Fenna, Lieke, Floortje,
Heren: Casper, Lars de R, Rutger, Gijs Res Daan
Coaches: Marco , Manouk
Teamouder : Marieke , moeder van Maartje

Pernix C3 – KZ Danaïden C2
Aanvang: Za 14 Mei 11:00 uur
Accommodatie: Merenwijk
Verzamelen: 10.30 uur bij Pernix
Dames: Britt, Lisanne, Jaylin, Vivienne Res Jasmijn
Heren: Nils, Mitch , Mark, Gido Res Jelle
Coaches: Dianne , Bertrand
Teamouder : Tineke, moeder van Britt
Bijzonderheden : Nils Donderdag res C1

KZ Danaïden D1 – Madjoe D2
Aanvang: Za 14 Mei 13:00 uur
Accommodatie: KZ Danaiden
Verzamelen: 12.30 uur op het veld
Dames: Anniek, Jasmijn, Jildou
Heren: Lex, Jelle, Pepijn, Keano. Kazmer, Daniel, Milan, Kobe
Coaches: Fenna, Jaimy, Tim K
Teamouder : Shirley , moeder van Pepijn
Bijzonderheden : Jasmijn en Jelle bij de C2

TOP/LITTA E2 – KZ Danaïden E1
Aanvang: Za 14 Mei 10:00 uur
Accommodatie: Sportcomplex TOP Sassenheim
Verzamelen: 9.00 uur op het veld
Dames: Phileine, Saar
Heren: Senna, Kik, Quinten
Coaches: Lori, Tessa, Femke, Rens
Teamouder : Alfred,vader van Quinten

KZ Danaïden E2 – TOP/LITTA E3
Aanvang: Za 14 Mei 12:00 uur
Accommodatie: KZ Danaiden
Verzamelen: 11.30 uur op het veld
Dames: Kiki, Tess
Heren: Liam, Noud, Luc, Tim
Coaches: Julia, Donna, Benthe
Teambouder : Nathalie, moeder van Tess

KZ Danaïden F1 – KIOS (N) F1
Aanvang: Di 10 Mei 18:00 uur
Accommodatie: KZ Danaiden
Verzamelen: 17.30 uur op het veld
Dames: Sofie, Fay, Sara, Fiene, Lise
Coaches: Feline, Lars, Tessa R
Teamouder : Jitske, moeder van Sofie

Madjoe F1 – KZ Danaïden F1
Aanvang: Za 14 Mei 09:00 uur
Accommodatie: Waardlaan
Verzamelen: 8.00 uur op het veld
Dames: Sofie, Fay, Sara, Fiene, Lise
Coaches: Feline, Lars, Tessa R
Teambouder : Jitske, moeder van Sofie

KZ Danaïden F2 – KIOS (N) F3
Aanvang: Za 14 Mei 11:00 uur
Accommodatie: KZ Danaiden
Verzamelen: 10.30 uur op het veld
Dames: Isabelle, Juliët, Sterre, Lisa, Hedwig
Coaches: Lars, Feline, Tessa R

veldprogramma jeugd (CDEF) week 20 (16 mei t/m 22 mei )

Za 21 Mei 11:00 KZ Danaïden C1 – Madjoe C1
Za 21 Mei 12:00 KZ Danaïden C2 – KIOS (N) C3
Za 21 Mei 10:15 Fluks D1 – KZ Danaïden D1
Za 21 Mei 12:00 KZ Danaïden E1 – Fiks E1
Za 21 Mei 10:30 Tempo E2 – KZ Danaïden E2
Za 21 Mei 10:00 KZ Danaïden F1 – TOP/LITTA F2
Za 21 Mei 12:00 Pernix F3 – KZ Danaïden F2

Lees ook: