Programma AB

zaaluitslagen jeugd (AB) week 47 (22 nov t/m 28 nov )

Za 27 Nov KZ Danaïden A1 – KIOS (N) A1      15-15
Za 27 Nov KIOS (N) A2 – KZ Danaïden A2        6-16
Za 27 Nov KZ Danaïden A3 – KIOS (N) A3      11-5
Za 27 Nov KZ Danaïden B1 – Refleks B1        13-16  
Za 27 Nov KZ Danaïden B2 – VEO B2              5-3

zaalprogramma jeugd (AB) week 48 (29 nov t/m 5 dec )

Za 04 Dec 15:30 Achilles (Hg) A1 – KZ Danaïden A1
Za 04 Dec 11:00 KZ Danaïden A2 – VZOD A1
Za 04 Dec 13:10 Pernix A4 – KZ Danaïden A3
Za 04 Dec 14:00 KVS/Maritiem B1 – KZ Danaïden B1
Za 04 Dec 14:15 Avanti/Post Makelaardij B5 – KZ Danaïden B2

zaalprogramma jeugd (AB) week 48 (29 nov t/m 5 dec )

Voor A en B afschrijven via wedstrijdzaken@kzdanaiden.nl, op avond appen of bellen naar 06-14662894

Achilles (Hg) A1 – KZ Danaïden A1
Aanvang: Za 04 Dec 15:30 uur
Accommodatie: Sportcampus Zuiderpark
Verzamelen: 14.00 uur op het veld
Dames: Fleur, Donna, Benthe, Milou   Res  wa
Heren: Davy, Roy, Lars vd B , Sylvan   Res  wa
Coaches: Ferdy, Joey

KZ Danaïden A2 – VZOD A1
Aanvang: Za 04 Dec 11:00 uur
Accommodatie: Drie Oktoberhal
Verzamelen: 10.15 uur in de hal
Dames: Fien, Feline, Femke K, Anna, Judith
Heren: Stan, Moos, Ids, Stijn, Tom
Coaches: Stef
Zaalwacht: ouder van Femke

Bijzonderheden : Stijn en Tom bij de A3

Pernix A4 – KZ Danaïden A3
Aanvang: Za 04 Dec 13:10 uur
Accommodatie: De Zijl
Verzamelen: 12.30 uur in de Zijl
Dames: Juul, Dünya, Anne v V , Sacha, Lawien, Tessa, Zerrin
Heren: Stefano  , Stijn  , Tom
Coaches: Demi, Mairin, Hans

KVS/Maritiem B1 – KZ Danaïden B1
Aanvang: Za 04 Dec 14:00 uur
Accommodatie: De Blinkerd
Verzamelen: 12.45 uur op het veld
Dames: Jill, Jasmine, Fenne, Vienne  Res Floortje , Maartje
Heren: Michiel, Ralph, Daan, Bo, Thorsten
Coaches: Ilva, Jara, Nina
Teamouder: Onno en Saskia, ouders van Bo

Avanti/Post Makelaardij B5 – KZ Danaïden B2    spelen in zwart t shirt  !!!
Aanvang: Za 04 Dec 14:15 uur
Accommodatie: Emerald
Verzamelen: 13.00 uur op het veld
Dames: Naomi, Nienke, Faye, Semm   Res  Mijke
Heren: Koen, Lars de W, Jente, Sven  Res Casper
Coach: Denise, Daphne
Teamouder: Onno en Saskia, ouders van Bo

Voor A en B afschrijven via wedstrijdzaken@kzdanaiden.nl ,

op avond appen of bellen naar 06-14662894


zaalprogramma jeugd (AB) week 49 (6 dec t/m 12 dec )

Za 11 Dec 13:05 KZ Danaïden A1 – Tempo A2
Za 11 Dec 14:20 KZ Danaïden A2 – Fiks A2
Za 11 Dec 12:00 KZ Danaïden B1 – Avanti/Post Makelaardij B2
Za 11 Dec 16:00 Fluks B1 – KZ Danaïden B2

Lees ook: