Programma CDEF


zaaluitslagen jeugd (CDEF) week 47 (22 nov t/m 28 nov )
 
Za 27 Nov Madjoe C1 – KZ Danaïden C1                  10-14
Za 27 Nov KIOS (N) C3 – KZ Danaïden C2                 3-8
Za 27 Nov KZ Danaïden D1 – De Meervogels D2       7-10
Za 27 Nov Tempo E1 – KZ Danaïden E1                    9-3 strafw 4-3
Za 27 Nov Pernix E4 – KZ Danaïden E2                   12-9 strafw 5-2
Za 27 Nov Fiks F1 – KZ Danaïden F1                         7-5 strafw 2-2

zaalprogramma jeugd (CDEF) week 48 (29 nov t/m 5 dec )

Za 04 Dec 13:30 KZ Danaïden C2 – Tempo C3
Za 04 Dec 10:00 KZ Danaïden E1 – Velocitas E1
Za 04 Dec 10:00 KZ Danaïden E2 – Tempo E2
Za 04 Dec 10:00 KZ Danaïden F1 – Velocitas F1
Za 04 Dec 13:25 Tempo F3 – KZ Danaïden F2

zaalprogramma jeugd (CDEF) week 48 (29 nov t/m 5 dec )

Voor C t/m F afschrijven bij Ingeborg via wsjongejeugd@kzdanaiden.nl, Appen naar 06-34315790, op vrijdagavond bellen

C1 speelt niet :  Floortje  en Maartje  res B1

Casper en  Mijke  res B2

KZ Danaïden C2 – Tempo C3
Aanvang: Za 04 Dec 13:30 uur
Accommodatie: Drie Oktoberhal
Verzamelen: 12.45 uur in de hal
Dames: Britt, Lisanne, Jaylin, Vivienne   Res Jasmijn
Heren: Nils, Mitch, Mark, Gido   Res Jelle
Coaches: Dianne, Bertrand
Teamouder: Tineke , moeder van Britt
Zaalwacht: ouder van  Lisanne

D1 speelt niet ,  : Jasmijn  en Jelle  bij de C2

KZ Danaïden E1 – Velocitas E1
Aanvang: Za 04 Dec 10:00 uur
Accommodatie: Drie Oktoberhal
Verzamelen: 9.30 uur in de hal
Dames: Phileine, Saar
Heren: Senna, Kik, Quinten
Coaches: Lori, Tessa, Femke, Rens
Teamouder: Alfred, vader van Quinten
Zaalwacht: ouder van Kik

KZ Danaïden E2 – Tempo E2
Aanvang: Za 04 Dec 10:00 uur
Accommodatie: Drie Oktoberhal
Verzamelen: 9.30 uur in de hal
Dames: Kiki, Tess
Heren: Liam, Noud, Luc, Tim
Coaches: Julia, Donna, Benthe
Teamouder: Nathalie , moeder van Tess
Zaalwacht: ouder van Luc

KZ Danaïden F1 – Velocitas F1
Aanvang: Za 04 Dec 10:00 uur
Accommodatie: Drie Oktoberhal
Verzamelen: 9.30 uur in de hal
Dames: Sofie, Fay, Sara, Fiene, Lise
Coach: Feline, Lars, Tessa R

Teamouder: Jitske , moeder van Sofie
Zaalwacht: ouder van Fay

Bijzonderheden : Sofie bij de F2

Tempo F3 – KZ Danaïden F2
Aanvang: Za 04 Dec 13:25 uur
Accommodatie: Limeshallen
Verzamelen: 12.15 uur op  het veld
Dames: Isabelle, Sterre, Lisa, Hedwig , Sofie
Coach: Lars, Feline, Tessa R
Teamouder: nnb

Voor C t/m F afschrijven bij Ingeborg via wsjongejeugd@kzdanaiden.nl,  Appen naar 06-34315790, op vrijdagavond bellen


zaalprogramma jeugd (CDEF) week 49 (6 dec t/m 12 dec )

Za 11 Dec 13:00 Synergo C1 – KZ Danaïden C1
Za 11 Dec 10:00 KZ Danaïden C2 – TOP/LITTA C6
Za 11 Dec 15:15 Korbis D4 – KZ Danaïden D1
Za 11 Dec 11:00 KZ Danaïden E1 – KIOS (N) E1
Za 11 Dec 11:00 KZ Danaïden E2 – TOP/LITTA E5
Za 11 Dec 10:00 TOP/LITTA F4 – KZ Danaïden F2

Lees ook: