Bericht van de TC

Trainingen zaal

Voor de laatste maal een herhaling van het trainingsschema voor het komende zaalseizoen.

Hier zit ook meteen de laatste wijziging in verwerkt m.b.t. de training van de F en Kangeroes/Ukkies.

Dag

Zaal

Tijd

Formaat

Team

Maandag

3 Octoberhal

19:30 – 20:30 uur

hele zaal

B1, B2

20:30 – 21:30 uur

hele zaal

S1, S2

21:30 – 22:30 uur

hele zaal

S3, S5, (S6), S12

 

 

 

 

5 Meihal

18:00 – 19:00 uur

hele zaal

D1, E1, E2, F1

19:00 – 20:30 uur

hele zaal

A1, A2

 

 

 

 

Dag

Zaal

Tijd

Formaat

Team

Dinsdag

5 Meihal

18:00 – 19:00 uur

hele zaal

C1, C2

19:00 – 20:00 uur

hele zaal

S7, S8, (S9, S10)

21:30 – 22:30 uur

hele zaal

S4, S5, (S6)

 

 

 

 

 

19:00 – 20:00 uur

1/3 zaal

A3

20:00 – 21:00 uur

1/3 zaal

S11

 

 

 

 

Dag

Zaal

Tijd

Formaat

Team

Woensdag

Basalt

18:00 – 19:30 uur

hele zaal

S3, S12

 

 

 

 

Vlietland

18:00 – 19:00 uur

hele zaal

G-Jeugd

Vlietland

19:00 – 20:00 uur

hele zaal

B1, B2

 

 

 

 

Dag

Zaal

Tijd

Formaat

Team

Donderdag

Basalt

18:00 – 19:00 uur

hele zaal

C1, C2

19:00 – 20:00 uur

1/3 zaal

S10

20:00 – 21:00 uur

1/3 zaal

S9

 

 

 

 

3 October hal

19:30 – 21:00 uur

hele zaal

S1, S2

 

 

 

 

Vlietland College

18:00 – 19:00 uur

hele zaal

D1, E1, E2

19:00 – 20:00 uur

hele zaal

A1, A2

Dag

Zaal

Tijd

Formaat

Team

Donderdag

Leonardo

18:00 – 19:00 uur

hele zaal

F1, F2, Kangeroes / Ukkies

19:00 – 20:00 uur

hele zaal

A3

20:00 – 21:00 uur

hele zaal

S11

 

 

 

 

Selectie

Onderstaand de oefenperiode voor de selectie en S3.

Dag:

Datum:

Activiteit:

Tijd:

Waar:

Week 46 (15-19 november)

maandag

15-Nov

Oefenwedstrijden

20.30 – KZ Danaiden 1 – Erasmus 1
21.30 – KZ Danaiden 2 – Erasmus 2
S3 geen trainen i.v.m. oefenwedstrijden

3 octoberhal

woensdag

17-Nov

Training

18.00 – 19.30 – S3, S12

Basalt

donderdag

18-Nov

Training

19.30 – 21.00 – S1/2

3 octoberhal

zaterdag

20-Nov

Oefenwedstrijden

17.10 – Weidevogels 1 – KZ Danaiden 1
15.50 – Weidevogels 2 – KZ Danaiden 2

Rijneveen
Rijneveen

Week 47 (22-26 november)

maandag

22-Nov

Training

20.30 – 21.30 – S1/2
21.30 – 22.30 – S3 / S12

3 octoberhal

woensdag

24-Nov

Training

18.00 – 19.30 – S3, S12

Basalt

donderdag

25-Nov

Training

19.30 – 21.00 – S1/2

3 octoberhal

zaterdag

27-Nov

Start competitie

  

Corona maatregelen

Inmiddels zijn de corona maatregelen verder uitgebreid en zullen we de komende 3 weken zonder publiek moeten spelen. De overige maatregelen zoals vorige week gecommuniceerd blijven nog steeds van kracht.

Iedereen van 18 jaar en ouder zal een QR code moeten overleggen bij betreden van een binnen sportlocatie. Vrijwilligers zoals trainers, coaches, scheidsrechters, etc. zijn hier van uitgesloten.

O.a. vanuit Basalt is het dringende verzoek gekomen om tijdens trainingen iets eerder te stoppen en te zorgen dat iedereen de zaal verlaten heeft voordat de volgende groep moet starten.

Verzoek aan alle trainers er op te letten dat iedereen op de starttijd van de volgende groep uit de zaal is.

Wedstrijdprogramma

Onderstaand het complete wedstrijdprogramma voor zaalseizoen 2021-2022.

Datum

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Plaats

27-11-21

16:50

KZ Danaïden 1

Furore 1

Drie Oktoberhal

LEIDEN

27-11-21

15:35

KZ Danaïden 2

SDO/Fiable 3

Drie Oktoberhal

LEIDEN

27-11-21

20:45

TOP/LITTA 5

KZ Danaïden 3

De Korf

SASSENHEIM

27-11-21

14:15

SDO/Fiable 5

KZ Danaïden 4

De Schulenburch

KAMERIK

27-11-21

18:05

KZ Danaïden 5

TOP/LITTA 7

Drie Oktoberhal

LEIDEN

27-11-21

11:15

Refleks 8

KZ Danaïden 7

De Schilp

RIJSWIJK ZH

27-11-21

19:15

KZ Danaïden 9

Tempo 6

Drie Oktoberhal

LEIDEN

27-11-21

12:00

Velocitas 7

KZ Danaïden 11

De Does

LEIDERDORP

27-11-21

13:05

KZ Danaïden A1

KIOS (N) A1

Drie Oktoberhal

LEIDEN

27-11-21

19:10

KIOS (N) A2

KZ Danaïden A2

Estafette

NIEUW-VENNEP

27-11-21

14:20

KZ Danaïden A3

KIOS (N) A3

Drie Oktoberhal

LEIDEN

27-11-21

12:00

KZ Danaïden B1

Refleks B1

Drie Oktoberhal

LEIDEN

27-11-21

11:00

KZ Danaïden B2

VEO B2

Drie Oktoberhal

LEIDEN

27-11-21

13:00

Madjoe C1

KZ Danaïden C1

Middelmors

RIJNSBURG

27-11-21

14:30

KIOS (N) C3

KZ Danaïden C2

Estafette

NIEUW-VENNEP

27-11-21

10:00

KZ Danaïden D1

De Meervogels D2

Drie Oktoberhal

LEIDEN

27-11-21

09:00

Tempo E1

KZ Danaïden E1

Limeshallen

ALPHEN AAN DEN RIJN

27-11-21

11:00

Pernix E4

KZ Danaïden E2

De Zijl

LEIDEN

27-11-21

09:00

Fiks F1

KZ Danaïden F1

De Cuyl

OEGSTGEEST

      

28-11-21

15:15

KZ Danaïden 8

WWSV 1

Drie Oktoberhal

LEIDEN

28-11-21

14:00

KZ Danaïden 10

GG/IJskoud de Beste 8

Drie Oktoberhal

LEIDEN

28-11-21

16:30

KZ Danaïden 12

Conventus 4

Drie Oktoberhal

LEIDEN

      

Datum

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Plaats

4-12-21

15:50

Atlantis 1

KZ Danaïden 1

De Phoenix

MIJDRECHT

4-12-21

14:30

Atlantis 2

KZ Danaïden 2

De Phoenix

MIJDRECHT

4-12-21

12:15

KZ Danaïden 3

Conventus 2

Drie Oktoberhal

LEIDEN

4-12-21

14:30

KZ Danaïden 4

Madjoe 2

Drie Oktoberhal

LEIDEN

4-12-21

13:10

ONDO (G) 5

KZ Danaïden 5

De Hoekstee

HOEK VAN HOLLAND

4-12-21

15:45

KZ Danaïden 7

TOP/LITTA 6

Drie Oktoberhal

LEIDEN

4-12-21

17:00

KZ Danaïden 11

Avanti/Post Makelaardij 11

Drie Oktoberhal

LEIDEN

4-12-21

15:30

Achilles (Hg) A1

KZ Danaïden A1

Sportcampus Zuiderpark

‘S-GRAVENHAGE

4-12-21

11:00

KZ Danaïden A2

VZOD A1

Drie Oktoberhal

LEIDEN

4-12-21

13:10

Pernix A4

KZ Danaïden A3

De Zijl

LEIDEN

4-12-21

14:00

KVS/Maritiem B1

KZ Danaïden B1

De Blinkerd

‘S-GRAVENHAGE

4-12-21

14:15

Avanti/Post Makelaardij B5

KZ Danaïden B2

Emerald

DELFGAUW

4-12-21

13:30

KZ Danaïden C2

Tempo C3

Drie Oktoberhal

LEIDEN

4-12-21

10:00

KZ Danaïden E1

Velocitas E1

Drie Oktoberhal

LEIDEN

4-12-21

10:00

KZ Danaïden E2

Tempo E2

Drie Oktoberhal

LEIDEN

4-12-21

10:00

KZ Danaïden F1

Velocitas F1

Drie Oktoberhal

LEIDEN

4-12-21

13:25

Tempo F3

KZ Danaïden F2

Limeshallen

ALPHEN AAN DEN RIJN

      

5-12-21

14:00

ZKV (Za) 4

KZ Danaïden 8

De Struyck

ZAANDAM

5-12-21

13:00

ALO 6

KZ Danaïden 12

Ockenburgh

‘S-GRAVENHAGE

      

Datum

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Plaats

11-12-21

19:55

HKC (U) 1

KZ Danaïden 1

Hoograven

UTRECHT

11-12-21

18:40

HKC (U) 2

KZ Danaïden 2

Hoograven

UTRECHT

11-12-21

16:15

NIO 2

KZ Danaïden 3

Wilgenring

ROTTERDAM

11-12-21

15:35

KZ Danaïden 4

VZOD 2

Drie Oktoberhal

LEIDEN

11-12-21

14:25

De Meervogels 7

KZ Danaïden 5

De Veur

ZOETERMEER

11-12-21

17:20

Tempo 9

KZ Danaïden 7

Limeshallen

ALPHEN AAN DEN RIJN

11-12-21

18:05

KZ Danaïden 9

Madjoe 5

Drie Oktoberhal

LEIDEN

11-12-21

16:50

KZ Danaïden 11

KIOS (N) 4

Drie Oktoberhal

LEIDEN

11-12-21

13:05

KZ Danaïden A1

Tempo A2

Drie Oktoberhal

LEIDEN

11-12-21

14:20

KZ Danaïden A2

Fiks A2

Drie Oktoberhal

LEIDEN

11-12-21

12:00

KZ Danaïden B1

Avanti/Post Makelaardij B2

Drie Oktoberhal

LEIDEN

11-12-21

16:00

Fluks B1

KZ Danaïden B2

Duinwetering

NOORDWIJK ZH

11-12-21

13:00

Synergo C1

KZ Danaïden C1

De Loevenhout

UTRECHT

11-12-21

10:00

KZ Danaïden C2

TOP/LITTA C6

Drie Oktoberhal

LEIDEN

11-12-21

15:15

Korbis D4

KZ Danaïden D1

De Dreef

WADDINXVEEN

11-12-21

11:00

KZ Danaïden E1

KIOS (N) E1

Drie Oktoberhal

LEIDEN

11-12-21

11:00

KZ Danaïden E2

TOP/LITTA E5

Drie Oktoberhal

LEIDEN

11-12-21

10:00

TOP/LITTA F4

KZ Danaïden F2

De Korf

SASSENHEIM

      

12-12-21

15:00

Furore 4

KZ Danaïden 8

Het Trias

KROMMENIE

12-12-21

14:00

KZ Danaïden 10

Purmer 3

Drie Oktoberhal

LEIDEN

12-12-21

11:05

Achilles (Hg) 8

KZ Danaïden 12

Sportcampus Zuiderpark

‘S-GRAVENHAGE

      

Datum

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Plaats

18-12-21

16:35

KZ Danaïden 1

Apollo 1

Drie Oktoberhal

LEIDEN

18-12-21

15:20

KZ Danaïden 2

KVA 4

Drie Oktoberhal

LEIDEN

18-12-21

19:05

KZ Danaïden 3

Velocitas 4

Drie Oktoberhal

LEIDEN

18-12-21

14:30

OVVO 4

KZ Danaïden 4

OVVO-hal

MAARSSEN

18-12-21

20:20

KZ Danaïden 5

Excelsior (D) 8

Drie Oktoberhal

LEIDEN

18-12-21

17:50

KZ Danaïden 7

VEO 6

Drie Oktoberhal

LEIDEN

18-12-21

12:00

Velocitas 6

KZ Danaïden 9

De Does

LEIDERDORP

18-12-21

16:30

Velocitas A1

KZ Danaïden A1

De Does

LEIDERDORP

18-12-21

14:05

KZ Danaïden A3

Tempo A4

Drie Oktoberhal

LEIDEN

18-12-21

16:20

Madjoe B1

KZ Danaïden B1

Middelmors

RIJNSBURG

18-12-21

13:05

KZ Danaïden B2

KIOS (N) B2

Drie Oktoberhal

LEIDEN

18-12-21

12:00

KZ Danaïden C1

Telstar/Schoonderbeek C1

Drie Oktoberhal

LEIDEN

18-12-21

15:15

Avanti/Post Makelaardij C4

KZ Danaïden C2

Emerald

DELFGAUW

18-12-21

11:00

KZ Danaïden D1

VZOD D1

Drie Oktoberhal

LEIDEN

18-12-21

10:00

Madjoe E2

KZ Danaïden E1

Middelmors

RIJNSBURG

18-12-21

09:00

Tempo F1

KZ Danaïden F1

Limeshallen

ALPHEN AAN DEN RIJN

18-12-21

10:00

KZ Danaïden F2

Madjoe F3

Drie Oktoberhal

LEIDEN

      

19-12-21

15:15

KZ Danaïden 8

KZ/Thermo4U 7

Drie Oktoberhal

LEIDEN

19-12-21

11:00

BEP 5

KZ Danaïden 10

MFSA de Beuk

PURMEREND

      

Datum

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Plaats

8-1-22

16:25

Fluks 4

KZ Danaïden 9

Duinwetering

NOORDWIJK ZH

8-1-22

15:00

KZ/Thermo4U C2

KZ Danaïden C1

Topsportcentrum De Koog

KOOG AAN DE ZAAN

      

Datum

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Plaats

15-1-22

19:40

Rapid 1

KZ Danaïden 1

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

15-1-22

18:20

Rapid 2

KZ Danaïden 2

Kennemer Sportcentrum

HAARLEM

15-1-22

19:35

Pernix 4

KZ Danaïden 3

De Zijl

LEIDEN

15-1-22

15:35

KZ Danaïden 4

Haarlem 2

Drie Oktoberhal

LEIDEN

15-1-22

12:00

Fiks 7

KZ Danaïden 5

De Cuyl

OEGSTGEEST

15-1-22

11:45

Avanti/Post Makelaardij 6

KZ Danaïden 7

De Viergang

PIJNACKER

15-1-22

13:20

KZ Danaïden A1

Vriendenschaar (B) A1

Drie Oktoberhal

LEIDEN

15-1-22

12:05

KZ Danaïden A2

DES (D) A2

Drie Oktoberhal

LEIDEN

15-1-22

15:10

Velocitas A3

KZ Danaïden A3

De Does

LEIDERDORP

15-1-22

11:00

KZ Danaïden B1

Achilles (Hg) B1

Drie Oktoberhal

LEIDEN

15-1-22

14:45

VZOD B1

KZ Danaïden B2

Proosdijhal

KUDELSTAART

15-1-22

14:35

KZ Danaïden C2

Pernix C5

Drie Oktoberhal

LEIDEN

15-1-22

11:00

Velocitas D1

KZ Danaïden D1

De Does

LEIDERDORP

15-1-22

10:00

KZ Danaïden E1

TOP/LITTA E4

Drie Oktoberhal

LEIDEN

15-1-22

10:00

KZ Danaïden E2

Velocitas E2

Drie Oktoberhal

LEIDEN

15-1-22

10:00

KZ Danaïden F1

KIOS (N) F1

Drie Oktoberhal

LEIDEN

15-1-22

11:20

VZOD F1

KZ Danaïden F2

Proosdijhal

KUDELSTAART

      

16-1-22

14:00

KZ Danaïden 10

Sporting Trigon 5

Drie Oktoberhal

LEIDEN

16-1-22

12:45

DeetosSnel 14

KZ Danaïden 12

DeetosSnel-hal

DORDRECHT

      

Datum

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Plaats

22-1-22

17:05

KZ Danaïden 1

Nova 1

Drie Oktoberhal

LEIDEN

22-1-22

15:50

KZ Danaïden 2

Nova 2

Drie Oktoberhal

LEIDEN

22-1-22

18:20

KZ Danaïden 3

Vriendenschaar (B) 3

Drie Oktoberhal

LEIDEN

22-1-22

13:10

Rohda 5

KZ Danaïden 4

Ookmeer

AMSTERDAM

22-1-22

19:35

KZ Danaïden 5

Velocitas 8

Drie Oktoberhal

LEIDEN

22-1-22

18:30

Madjoe 4

KZ Danaïden 7

Middelmors

RIJNSBURG

22-1-22

13:20

KZ Danaïden 9

TOP/LITTA 10

Drie Oktoberhal

LEIDEN

22-1-22

14:35

KZ Danaïden 11

ODO 5

Drie Oktoberhal

LEIDEN

22-1-22

15:10

Pernix A1

KZ Danaïden A1

De Zijl

LEIDEN

22-1-22

12:05

KZ Danaïden A2

Velocitas A2

Drie Oktoberhal

LEIDEN

22-1-22

16:10

Velocitas B1

KZ Danaïden B1

De Does

LEIDERDORP

22-1-22

11:05

KZ Danaïden B2

Korbis B3

Drie Oktoberhal

LEIDEN

22-1-22

10:00

KZ Danaïden C1

MIA C1

Drie Oktoberhal

LEIDEN

22-1-22

12:00

KVS/Maritiem C3

KZ Danaïden C2

De Blinkerd

‘S-GRAVENHAGE

22-1-22

15:15

Madjoe D1

KZ Danaïden D1

Middelmors

RIJNSBURG

22-1-22

09:00

Fiks E4

KZ Danaïden E2

De Cuyl

OEGSTGEEST

22-1-22

11:00

TOP/LITTA F1

KZ Danaïden F1

De Wasbeek

SASSENHEIM

      

23-1-22

16:30

KZ Danaïden 8

GG/IJskoud de Beste 7

Drie Oktoberhal

LEIDEN

23-1-22

14:00

KZ Danaïden 10

KZ/Thermo4U 10

Drie Oktoberhal

LEIDEN

23-1-22

15:15

KZ Danaïden 12

Refleks 6

Drie Oktoberhal

LEIDEN

      

Datum

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Plaats

29-1-22

17:40

ZKC ’31 1

KZ Danaïden 1

De Tref

ZAANDAM

29-1-22

16:20

ZKC ’31 2

KZ Danaïden 2

De Tref

ZAANDAM

29-1-22

14:25

ADO 2

KZ Danaïden 3

De Schenkel

‘S-GRAVENDEEL

29-1-22

14:35

KZ Danaïden 4

ZKC ’31 3

Drie Oktoberhal

LEIDEN

29-1-22

16:20

Vriendenschaar (B) 4

KZ Danaïden 11

Sporthoeve

BODEGRAVEN

29-1-22

11:00

KZ Danaïden A1

Madjoe A1

Drie Oktoberhal

LEIDEN

29-1-22

17:55

TOP/LITTA A5

KZ Danaïden A2

De Korf

SASSENHEIM

29-1-22

13:20

KZ Danaïden A3

TOP/LITTA A6

Drie Oktoberhal

LEIDEN

29-1-22

12:15

KZ Danaïden B1

Dijkvogels B1

Drie Oktoberhal

LEIDEN

29-1-22

17:40

Spirit C1

KZ Danaïden C1

De Voorde

VOORTHUIZEN

29-1-22

15:25

TOP/LITTA D4

KZ Danaïden D1

De Korf

SASSENHEIM

29-1-22

10:00

KZ Danaïden E1

Fiks E1

Drie Oktoberhal

LEIDEN

29-1-22

10:00

KZ Danaïden E2

Fluks E1

Drie Oktoberhal

LEIDEN

29-1-22

10:00

KZ Danaïden F1

Pernix F1

Drie Oktoberhal

LEIDEN

29-1-22

10:00

Pernix F4

KZ Danaïden F2

De Zijl

LEIDEN

      

30-1-22

12:05

DKV Victoria 2

KZ Danaïden 8

Prins Bernardhal

DIEMEN

30-1-22

14:40

OKV 4

KZ Danaïden 10

Oostzaan

OOSTZAAN

30-1-22

16:15

Sperwers 2

KZ Danaïden 12

Sportmotor

ROTTERDAM

      

Datum

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Plaats

5-2-22

18:35

Furore 1

KZ Danaïden 1

Het Trias

KROMMENIE

5-2-22

13:45

SDO/Fiable 3

KZ Danaïden 2

De Schulenburch

KAMERIK

5-2-22

16:50

KZ Danaïden 3

TOP/LITTA 5

Drie Oktoberhal

LEIDEN

5-2-22

18:05

KZ Danaïden 4

SDO/Fiable 5

Drie Oktoberhal

LEIDEN

5-2-22

19:20

TOP/LITTA 7

KZ Danaïden 5

De Wasbeek

SASSENHEIM

5-2-22

14:20

KZ Danaïden 7

Refleks 8

Drie Oktoberhal

LEIDEN

5-2-22

18:40

Madjoe 5

KZ Danaïden 9

Middelmors

RIJNSBURG

5-2-22

13:05

KZ Danaïden 11

Velocitas 7

Drie Oktoberhal

LEIDEN

5-2-22

13:30

KIOS (N) A1

KZ Danaïden A1

Estafette

NIEUW-VENNEP

5-2-22

15:35

KZ Danaïden A2

KIOS (N) A2

Drie Oktoberhal

LEIDEN

5-2-22

16:40

KIOS (N) A3

KZ Danaïden A3

Estafette

NIEUW-VENNEP

5-2-22

10:20

Refleks B1

KZ Danaïden B1

De Schilp

RIJSWIJK ZH

5-2-22

12:00

VEO B2

KZ Danaïden B2

Essesteyn

VOORBURG

5-2-22

11:00

KZ Danaïden C1

Madjoe C1

Drie Oktoberhal

LEIDEN

5-2-22

12:05

KZ Danaïden C2

KIOS (N) C3

Drie Oktoberhal

LEIDEN

5-2-22

10:05

De Meervogels D2

KZ Danaïden D1

De Veur

ZOETERMEER

5-2-22

10:00

KZ Danaïden E1

Tempo E1

Drie Oktoberhal

LEIDEN

5-2-22

10:00

KZ Danaïden E2

Pernix E4

Drie Oktoberhal

LEIDEN

5-2-22

10:00

KZ Danaïden F1

Fiks F1

Drie Oktoberhal

LEIDEN

      

6-2-22

12:20

WWSV 1

KZ Danaïden 8

MFSA de Beuk

PURMEREND

6-2-22

12:00

GG/IJskoud de Beste 8

KZ Danaïden 10

Groen-Geelhal

WORMER

6-2-22

11:15

Conventus 4

KZ Danaïden 12

Develsteinhal

ZWIJNDRECHT

      

Datum

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Plaats

12-2-22

15:35

KZ Danaïden 1

Atlantis 1

5 Mei-hal

LEIDEN

12-2-22

14:20

KZ Danaïden 2

Atlantis 2

5 Mei-hal

LEIDEN

12-2-22

16:10

Conventus 2

KZ Danaïden 3

Develsteinhal

ZWIJNDRECHT

12-2-22

17:25

Madjoe 2

KZ Danaïden 4

Middelmors

RIJNSBURG

12-2-22

14:30

KZ Danaïden 5

ONDO (G) 5

Basalt

LEIDEN

12-2-22

15:00

TOP/LITTA 6

KZ Danaïden 7

De Wasbeek

SASSENHEIM

12-2-22

13:15

KZ Danaïden 9

Fluks 4

Basalt

LEIDEN

12-2-22

13:05

KZ Danaïden A1

Achilles (Hg) A1

5 Mei-hal

LEIDEN

12-2-22

13:30

VZOD A1

KZ Danaïden A2

Proosdijhal

KUDELSTAART

12-2-22

12:00

KZ Danaïden A3

Pernix A4

Basalt

LEIDEN

12-2-22

12:00

KZ Danaïden B1

KVS/Maritiem B1

5 Mei-hal

LEIDEN

12-2-22

11:00

KZ Danaïden B2

Avanti/Post Makelaardij B5

Basalt

LEIDEN

12-2-22

13:00

Tempo C3

KZ Danaïden C2

Limeshallen

ALPHEN AAN DEN RIJN

12-2-22

10:00

KZ Danaïden D1

Madjoe D1

Basalt

LEIDEN

12-2-22

10:00

Velocitas E1

KZ Danaïden E1

De Does

LEIDERDORP

12-2-22

10:00

Tempo E2

KZ Danaïden E2

Limeshallen

ALPHEN AAN DEN RIJN

12-2-22

10:00

Velocitas F1

KZ Danaïden F1

De Does

LEIDERDORP

12-2-22

11:00

KZ Danaïden F2

Tempo F3

5 Mei-hal

LEIDEN

      

13-2-22

15:15

KZ Danaïden 8

ZKV (Za) 4

Drie Oktoberhal

LEIDEN

13-2-22

14:00

KZ Danaïden 12

ALO 6

Drie Oktoberhal

LEIDEN

      

Datum

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Plaats

19-2-22

16:35

KZ Danaïden 1

HKC (U) 1

Drie Oktoberhal

LEIDEN

19-2-22

15:20

KZ Danaïden 2

HKC (U) 2

Drie Oktoberhal

LEIDEN

19-2-22

19:05

KZ Danaïden 3

NIO 2

Drie Oktoberhal

LEIDEN

19-2-22

17:50

KZ Danaïden 5

De Meervogels 7

Drie Oktoberhal

LEIDEN

19-2-22

14:05

KZ Danaïden 7

Tempo 9

Drie Oktoberhal

LEIDEN

19-2-22

15:15

ODO 5

KZ Danaïden 11

De Hofstede

MAASLAND

19-2-22

16:20

Tempo A2

KZ Danaïden A1

Limeshallen

ALPHEN AAN DEN RIJN

19-2-22

13:00

Fiks A2

KZ Danaïden A2

De Cuyl

OEGSTGEEST

19-2-22

14:10

Avanti/Post Makelaardij B2

KZ Danaïden B1

De Viergang

PIJNACKER

19-2-22

13:05

KZ Danaïden B2

Fluks B1

Drie Oktoberhal

LEIDEN

19-2-22

12:00

KZ Danaïden C1

Synergo C1

Drie Oktoberhal

LEIDEN

19-2-22

16:20

TOP/LITTA C6

KZ Danaïden C2

De Wasbeek

SASSENHEIM

19-2-22

11:00

KZ Danaïden D1

Korbis D4

Drie Oktoberhal

LEIDEN

19-2-22

11:00

Fiks E1

KZ Danaïden E1

De Cuyl

OEGSTGEEST

19-2-22

09:00

TOP/LITTA E5

KZ Danaïden E2

De Korf

SASSENHEIM

19-2-22

10:00

KZ Danaïden F2

TOP/LITTA F4

Drie Oktoberhal

LEIDEN

      

20-2-22

14:00

KZ Danaïden 8

Furore 4

Drie Oktoberhal

LEIDEN

20-2-22

15:15

KZ Danaïden 12

Achilles (Hg) 8

Drie Oktoberhal

LEIDEN

      

Datum

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Plaats

5-3-22

14:40

VZOD 2

KZ Danaïden 4

Proosdijhal

KUDELSTAART

5-3-22

20:45

Avanti/Post Makelaardij 11

KZ Danaïden 11

De Viergang

PIJNACKER

5-3-22

15:00

Korbis B3

KZ Danaïden B2

De Dreef

WADDINXVEEN

5-3-22

11:30

KIOS (N) E1

KZ Danaïden E1

Estafette

NIEUW-VENNEP

      

6-3-22

12:10

Purmer 3

KZ Danaïden 10

De Vaart

PURMEREND

      

Datum

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Plaats

12-3-22

16:55

Apollo 1

KZ Danaïden 1

Deimos

HEERHUGOWAARD

12-3-22

13:00

KVA 4

KZ Danaïden 2

De Nieuwe Bankras

AMSTELVEEN

12-3-22

18:30

Velocitas 4

KZ Danaïden 3

De Does

LEIDERDORP

12-3-22

15:35

KZ Danaïden 4

OVVO 4

Drie Oktoberhal

LEIDEN

12-3-22

12:30

Excelsior (D) 8

KZ Danaïden 5

De Buitenhof

DELFT

12-3-22

14:10

VEO 6

KZ Danaïden 7

Essesteyn

VOORBURG

12-3-22

14:20

KZ Danaïden 9

Velocitas 6

Drie Oktoberhal

LEIDEN

12-3-22

16:50

KZ Danaïden 11

De Meervogels 8

Drie Oktoberhal

LEIDEN

12-3-22

13:05

KZ Danaïden A1

Velocitas A1

Drie Oktoberhal

LEIDEN

12-3-22

14:00

Tempo A4

KZ Danaïden A3

Limeshallen

ALPHEN AAN DEN RIJN

12-3-22

12:00

KZ Danaïden B1

Madjoe B1

Drie Oktoberhal

LEIDEN

12-3-22

15:30

KIOS (N) B2

KZ Danaïden B2

Estafette

NIEUW-VENNEP

12-3-22

17:00

Telstar/Schoonderbeek C1

KZ Danaïden C1

De Slag

HOEVELAKEN

12-3-22

11:00

KZ Danaïden C2

Avanti/Post Makelaardij C4

Drie Oktoberhal

LEIDEN

12-3-22

13:55

VZOD D1

KZ Danaïden D1

Proosdijhal

KUDELSTAART

12-3-22

10:00

KZ Danaïden E1

Madjoe E2

Drie Oktoberhal

LEIDEN

12-3-22

10:00

KZ Danaïden F1

Tempo F1

Drie Oktoberhal

LEIDEN

12-3-22

10:00

Madjoe F3

KZ Danaïden F2

Middelmors

RIJNSBURG

      

13-3-22

14:20

KZ/Thermo4U 7

KZ Danaïden 8

Topsportcentrum De Koog

KOOG AAN DE ZAAN

13-3-22

14:00

KZ Danaïden 10

BEP 5

Drie Oktoberhal

LEIDEN

      

Datum

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Plaats

19-3-22

16:35

KZ Danaïden 1

Rapid 1

Drie Oktoberhal

LEIDEN