Competitieschema CDEF


zaalprogramma jeugd (CDEF) week 47
(22 nov t/m 28 nov )


Za 27 Nov 13:00 Madjoe C1 – KZ Danaïden C1
Za 27 Nov 14:30 KIOS (N) C3 – KZ Danaïden C2
Za 27 Nov 10:00 KZ Danaïden D1 – De Meervogels D2
Za 27 Nov 09:00 Tempo E1 – KZ Danaïden E1
Za 27 Nov 11:00 Pernix E4 – KZ Danaïden E2
Za 27 Nov 09:00 Fiks F1 – KZ Danaïden F1

zaalprogramma jeugd (CDEF) week 47
(22 nov t/m 28 nov )


Voor C t/m F afschrijven bij Ingeborg via wsjongejeugd@kzdanaiden.nl,

Appen naar 06-34315790, op vrijdagavond bellen

Madjoe C1 – KZ Danaïden C1
Aanvang: Za 27 Nov 13:00 uur
Wedstrijdnummer: 19428
Poule: C1C
Accomodatie: Middelmors
(Noordwijkerweg 51, 2231NJ RIJNSBURG)
Verzamelen: 12.00 uur bij de 3 Octoberhal !!!!!
Dames: Mijke , Maartje , Fenna , Lieke , Floortje
Heren: Casper , Rutger , Gijs , Res Nils  , Pepijn
Coaches: Marco , Manouk
Teamouder : Marieke  , moeder van Maartje
Bijzonderheden : Floortje res B2

KIOS (N) C3 – KZ Danaïden C2
Aanvang: Za 27 Nov 14:30 uur
Wedstrijdnummer: 24999
Poule: C-038
Accomodatie: Estafette
(Helsinkilaan 1, 2152KG NIEUW-VENNEP)
Verzamelen: 13.15 uur op het veld
Dames: Britt , Lisanne , Jaylin , Vivienne  Res Anniek
Heren: Nils  , Mitch , Mark , Gido  Res  Lex , Jelle
Coaches: Dianne , Bertrand
Teamouder : Tineke , moeder van Britt
Bijzonderheden : Nils bij de C1

KZ Danaïden D1 – De Meervogels D2
Aanvang: Za 27 Nov 10:00 uur
Wedstrijdnummer: 21810
Poule: D-041
Accomodatie: Drie Oktoberhal
Verzamelen: 9.30 uur in de hal
Dames: Anniek , Jasmijn , Jildou
Heren: Lex , Mathijs , Jelle , Pepijn , Keano . Kazmer , Daniel , Kobe
Coaches: Fenna , Jaimy , Tim K
Teamouder : Shirley  , moeder van Pepijn
Zaalwacht: ouder van Jasmijn  
Bijzonderheden : Pepijn res C1  
Anniek , Jelle  en Lex res C2

Tempo E1 – KZ Danaïden E1
Aanvang: Za 27 Nov 09:00 uur
Wedstrijdnummer: 18899
Poule: E-063
Accomodatie: Limeshallen
(Kees Mustersstraat 6, 2406LK ALPHEN AAN DEN RIJN)
Verzamelen: 8.00 uur op het veld
Dames: Phileine , Saar
Heren: Senna , Kik , Quinten
Coaches: Lori , Tessa  H , Femke , Rens
Teamouder : Alfred  , vader van Quinten

Pernix E4 – KZ Danaïden E2
Aanvang: Za 27 Nov 11:00 uur
Wedstrijdnummer: 18869
Poule: E-065
Accomodatie: De Zijl
Verzamelen: 10.30 uur in de Zijl
Dames: Kiki , Tess
Heren: Liam , Noud , Luc , Tim
Coaches: Julia , Donna , Benthe
Teamouder : Nathalie  , moeder van Tess

Fiks F1 – KZ Danaïden F1
Aanvang: Za 27 Nov 09:00 uur
Wedstrijdnummer: 14865
Poule: F-030
Accomodatie: De Cuyl
(de Voscuyl 36, 2341BJ OEGSTGEEST)
Scheidsrechter: Kempen, J. (Jeroen) van
Verzamelen: 8.30 uur in de hal
Dames: Fay , Sara , Fiene  ,  Isabel , Juliët ,
Coach: Feline , Lars , Tessa R
Teamouder : Jitske  , moeder van Sofie
F2 speelt niet : Isabel en Juliet bij de F1

Voor C t/m F afschrijven bij Ingeborg via wsjongejeugd@kzdanaiden.nl,

Appen naar 06-34315790, op vrijdagavond bellen

zaalprogramma jeugd (CDEF) week 48
(29 nov t/m 5 dec )


Za 04 Dec 13:30 KZ Danaïden C2 – Tempo C3
Za 04 Dec 10:00 KZ Danaïden E1 – Velocitas E1
Za 04 Dec 10:00 KZ Danaïden E2 – Tempo E2
Za 04 Dec 10:00 KZ Danaïden F1 – Velocitas F1
Za 04 Dec 13:25 Tempo F3 – KZ Danaïden F2

Lees ook: