Aanschrijvingen

Programma DEF 15 juni

AFSCHRIJVEN VOOR D1 T/M F2, bij Jitske van Heijningen, tel 06 – 15561875.Uiterlijk woensdagavond, uitgezonderd noodgevallen DONDERDAG 13-6-24 Avanti/Post Makelaardij D2 – KZ Danaïden D1Aanvang: 18:30 uurVerzamelen: 17:45 uur op het veldDames: Phileine, Lize, Fiene, Kiki Res Saar, Fay, SterreHeren: Quinten, Liam, Senna, Tim Res LucCoaches: Lori, Femke, JuliaTeamouder: Nikos, vader van TimBijzonderheden: Phileine en …

Programma DEF 15 juni Lees meer »

Programma ABC 15 Juni

AFSCHRIJVEN VOOR A1 T/M C1 !!!!! bij Joost Kwestro, tel 06 – 15565925.Uiterlijk woensdagavond, uitgezonderd noodgevallen DINSDAG 11-6-24 KZ Danaïden A2 – Nexus A1Aanvang: 19:30 uurVerzamelen: 18:45 uur op het veldDames: Anna, Juul, Tessa, Nienke, Res FennaHeren: Rens, Henk, Koen, Jente, Nils, SvenCoaches: Ilva, Jara KZ Danaïden B1Speelt nietBijzonderheden: Fenna reserve bij de A2.Gijs, Casper, …

Programma ABC 15 Juni Lees meer »

Programma ABC 8 juni

AFSCHRIJVEN VOOR A1 T/M C1 !!!!! bij Joost Kwestro , tel 06 – 15565925.Uiterlijk woensdagavond , uitgezonderd noodgevallen KZ Danaïden A1 – TOP/IAA fresh A3Aanvang : 12:30 uurVerzamelen : 11:45 uur op het veldDames : Femke , Floortje , Anne , Maartje , Res Semm , FayeHeren : Lars vd B , Michiel ,Bo , …

Programma ABC 8 juni Lees meer »

Programma DEF 8 Juni

AFSCHRIJVEN VOOR D1 T/M F2 , bij Jitske van Heijningen , tel 06 – 15561875.Uiterlijk woensdagavond , uitgezonderd noodgevallen KZ Danaïden D1 – Refleks D1Aanvang : 9:00 uurVerzamelen : 8:30 uur op het veldDames : Phileine , Lize , Fiene , Kiki , Res SaarHeren : Quinten , Liam , Senna , Tim , Res …

Programma DEF 8 Juni Lees meer »

Programma DEF 1 Juni

AFSCHRIJVEN VOOR D1 T/M F2, bij Jitske van Heijningen, tel 06 – 15561875. Uiterlijk woensdagavond, uitgezonderd noodgevallen Excelsior D1 – KZ Danaïden D1Aanvang: 9:30 uurVerzamelen: 8:30 uur op het veldDames: Phileine, Lize, Fiene, Kiki Res SterreHeren: Quinten, Liam, Senna, Tim Res LucCoaches: Lori, Femke, JuliaTeamouder: Nikos, vader van TimBijzonderheden: Kiki reserve bij de D2 KZ …

Programma DEF 1 Juni Lees meer »

Programma ABC 1 Juni

AFSCHRIJVEN VOOR A1 T/M C1 !!!!! bij Joost Kwestro, tel 06 – 15565925.Uiterlijk woensdagavond, uitgezonderd noodgevallen Madjoe A1 – KZ Danaïden A1Aanvang: 12:30 uurVerzamelen: 11:45 uur bij MadjoeDames: Femke, Floortje, Anne, Maartje, Res AnnaHeren: Lars vd B, Michiel,Bo, Daan, TomCoaches: Ferdy N, JoeyBijzonderheden: Daan reserve bij de A2 KZ Danaïden A2 – Nexus A1Aanvang: 10:30 …

Programma ABC 1 Juni Lees meer »

Programma senioren 25 mei

11:15: KZ Danaïden 5 – TOP/IAA fresh 814:00: Avanti/Post Makelaardij 6 – KZ Danaïden 714:00: Pernix 2 – KZ Danaïden 215:30: Fiks 7 – KZ Danaïden 615:30: Vriendenschaar (B) 1 – KZ Danaïden 115:30: KZ Danaïden 4 – Velocitas 317:00: KZ Danaïden 3 – De Meervogels 3